AirStocking For Body Terracotta 20 g

tónujúci make-up na nohy pod punčuchy

AirStocking
Značka : AirStocking Kolekcia: For Body
Kód: 76424

Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Značka AirStocking z kolekcie For Body bola vytvorená špeciálne pre ženy. Tento telový zázrak má hmotnosť 20 g.

Exkluzívne vydanie nového Brastymagu. Sťahuj zadarmo.

nie je skladom

Popis AirStocking For Body

Zázračný make-up pre bezchybný vzhľad vašich nôh Air Stocking Leg make-up je novým prírastkom do rodiny úspešnej kozmetickej značky Air Stocking. V roku 2003 bol japonskou spoločnosťou C.C.Medico na trh uvedený revolučný výrobok - pančuchy v spreji Air Stocking. Riaditeľ spoločnosti, chemik a zároveň vynálezca technológie Air Stocking pán Yoshiumi Hamada tak navždy zmenil život miliónom nielen japonských žien, pre ktoré je bezchybný a profesionálny vzhľad samozrejmosťou aj v horúcich a vlhkých dňoch letných mesiacov.

Tento výrobok sľubuje ešte lepšie krycie a zjednocujúce účinky, vďaka čomu poskytne vašim nohám rovnako bezchybný vzhľad ako make-up vašej pleti. Spoľahlivo ním zakryjete nevzhľadné modriny, jazvy, žilky a zjednotíte farebný odtieň kože.

Vďaka sprejovému rozprašovaču make-up ľahko a rovnomerne nanesiete a následne rozotrite ako krém. Jeho patentované zloženie obsahuje kofeín pre povzbudenie a posilnenie pokožky a mikročastice hydralyzovaného hodvábu, ktoré prispejú k zamatovo hladkej, hydratovanej a vláčnej pokožke. Skutočne dokonalého vzhľadu docielite nosením Air Stocking Leg make-up pod silonovými pančuchami.

Vyberať môžete hneď z niekoľkých farebných odtieňov.

 

Účinky:

zjednocuje farebný tón pleti

kryje drobné nedokonalosti ako modriny, jazvy, žilky či nerovnomerný pigment

obsahuje kofeín, ktorý pokožku povzbudzuje a posilňuje

obsahuje hydralyzovaný hodváb, ktorý zanecháva pokožku zamatovo hladkú a hydratovanú vyživuje

zvláčňuje

Použitie:

Nanášajte len na čistú, oholenú či depilovanú a predovšetkým suchú pokožku. Sprej najprv desaťkrát pretrepte a následne nanášajte kolmo po celej dĺžke nôh zo vzdialenosti asi 20 centimetrov. Následne make-up rovnomerne rozotrite a nechajte zaschnúť.

Ruky si potom očistite teplou vodou a mydlom. Rovnakým spôsobom je možné následne Air Stocking Leg make-up jednoducho odstrániť z nôh.

Vyvarujte sa kontaktu s kovovými šperkami, ozdobami z prírodných a syntetických materiálov a oblečenia. V prípade kontaktu s odevom ho vyperte bežným spôsobom.

Spýtajte sa odborníkov

Predtým než nám zavoláte, pozrite sa na odpovede na najčastejšie dotazy.

call-centrum

Tereza

vedúci zákazníckeho oddelenia
Pon - Pia 9:00 - 17:00

Parametre produktu

Parametr Hodnota
Portfólio Pleťová a telová kozmetika
Určenie Pre ženy
Značka AirStocking
Kolekcia For Body
Veľkosť 20 g

Hodnotenie našich zákazníkov

Vložiť recenziu k produktu AirStocking For Body tónujúci make-up na nohy pod punčuchy Odtieň Terracotta 20 g

Nájdite ďalšie kúsky

Naposledy Ste prezerali

up