Baldessarini Private Affairs 90 ml

toaletná voda pre mužov Tester

Značka : Baldessarini Kolekcia: Private Affairs
Kód: 6647

Toaletná voda Private Affairs od značky Baldessarini bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 90 ml vami vybraté vône.

nie je skladom

Popis Baldessarini Baldessarini Private Affairs

Inšpiráciou pre parfémy Hugo Boss Baldessarini Private Affairs sa stala výrazná zmyselnosť exkluzívnej kože predstavujúcej rýdzi mužný akcent. Dopĺňa ju klasický fougerový tón vyzdvihujúci jej osobitosť a vyvažujúci svieži úvod. Výsledkom je pozoruhodná kombinácia osvieženia a mužnosti zvýrazňujúca osobnosť svojho nositeľa, unikátneho a originálneho.

Nestarnúca elegancie a rýdza mužnosť stojí za voľbou farieb, ktoré dostala vôňa Hugo Boss Baldessarini Private Affairs do vienka. Platina, v kombinácii s elegantnou čiernou, predstavuje dokonalý vizuálny obraz. Logo Baldessarini, vyrazené na luxusne platinovej plakete, dekoruje lesklý čierny flakón. Meno vône je na flakóne zámerne vynechané, iba vlastník a ďalšie "zasvätenia" poznajú jej tajomstvo. Masívne platinový uzáver symbolizuje sofistikovanosť celého diela. Tomuto poňatiu zodpovedá aj krabička z čierneho kartónu jemne orámovaná prúžkom platiny. Uprostred dominuje názov vône vyvedený v modrých literách a pod ním sa vyníma svetoznáme logo Baldessarini. Vôňa strong> Baldessarini Private Affairs bola na trh uvedená v roku 2011. 

Spýtajte sa odborníkov

Predtým než nám zavoláte, pozrite sa na odpovede na najčastejšie dotazy.

Pon - Pia 9:00 - 17:00

NEVIETE SI RADY S ODBORNÝMI TERMÍNY?

Hlava

Hlava

bergamot, jalovec, muškátový oriešok 

Srdce

Srdce

levanduľa, muškát 

Základ

Základ

cédrové drevo, koža, santalové drevo, vlašský orech 

Hodnotenie našich zákazníkov

Vložiť recenziu k produktu Baldessarini Baldessarini Private Affairs toaletná voda pre mužov 90 ml Tester

Varianty Baldessarini Baldessarini Private Affairs

Podobné produkty

Nájdite ďalšie kúsky

Naposledy Ste prezerali

Vyhľadávam...
Vyhľadávam...
up