Sme autorizovaný predajca hodiniek Invicta!

Sme autorizovaný predajca hodiniek Invicta!

Hodinky značky Invicta v sebe spájajú uznávanú švajčiarsku kvalitu a americké sebavedomie. Hoci sa vyrábajú už viac ako 80 rokov, nevalcujú svet masívnymi reklamnými kampaňami, aby sa tak dostali na milióny zápästí. Nie každý je ich hoden... Prečítajte si, čím sú tak výnimočné, a prečo by ste si ich mali kúpiť práve u nás.

O ZNAČKE INVICTA

Tejto spoločnosti vdýchol život muž menom Raphael Picard v roku 1937 priamo v kolíske hodinárskeho priemyslu - švajčiarskom mestečku La Chaux-de-Fonds (kde sa mimochodom zrodili i hodinky Festina alebo Rolex). Za prvý cieľ si predsavzal vyrobiť hodinky špičkovej kvality, ktorých obstarávacia cena ľuďom nespôsobí infarkt, a to sa mu podarilo. Postupne si ich zamilovalo takmer celé Švajčiarsko, vrátane amerických vojakov, ktorí tadiaľ za 2.svetovej vojny utekali zo zajateckých táborov.

Ololo roku 1970 sa však Invicta ocitla na pokraji bankrotu… Všetky klasické mechanické hodinky boli totiž odsunuté novým typom hodinkového strojčeka - quartz. Ten se ukázal výhodným hneď v niekoľkých smeroch: lacnejší z hľadiska výroby (tým pádom sa zlacneli aj hodinky), užívateľsky pohodlnejší (stačí raz za pár rokov vymeniť batériu) a dokonca i presnejší ( s odchýlkou max. pol

sekundy denne). 

Tak sa rozhodli, že nemá zmysel bojovať s veternými mlynmi, ale ak chcú prežiť, musia sa prispôsobiť. Preto dnes tvoria väčšinu ponuky batériou poháňané hodinky Invicta, ktoré by ste od tých najskvostnejších mechanických len ťažko rozpoznali.

A prečo sme v úvode spomenuli, že ide o švajčiarsko-americkú spoločnosť? Pretože v obidvoch krajinách majú v posledných desaťročiach svoje centrum výroby - v USA zamerané na lacnejšie modely, vo Švajčiarsku naopak na tie najluxusnejšie, s prestížnym označením Swiss Made.

HODINKY INVICTA

Hoci vzhľadom k ich histórii by sa mohlo zdať, že Invicta je iba ďalšou značkou švajčiarskych hodiniek, nijako se líšiacich od konkurenčných výrobcov, opak je pravdou. Tieto hodinky se okrem mimoriadne kvalitného strojčeka pyšnia i masívnym púzdrom, ktoré ho za každých okolností spoľahlivo ochraňuje - a to nielen pred nárazmi a špinou, ale i vodou. Všetky hodinky Invicta disponujú nadštandardnou vodotesnosťou, vďaka ktorej si s vätšinou z nich môžete v kľude zaplávať. 

Nielen vďaka tomu patrí medzi celosvetovo najrýchlejšie rastúceho výrobcu hodiniek.

Náš tip: Zaujali vás pánské hodinky na fotke vpravo? Práve teraz si ich u nás môžete zaobstarať so zľavou 45%!

VAŠE VÝHODY Z AUTORIZOVANÉHO PREDAJA

Pokiaľ kupujete luxusné hodinky ako sú práve Invicta, nemusíte sa báť, že by sa vám po niekoľkých rokoch rozpadli. Napriek tomu sa vyplatí si pred nákupom zistiť, aký servis k nim predajca ponúka... Predsa len raz nastane deň, keď budete u svojich hodiniek riešiť výmenu batérie, test vodotesnosti alebo celkový “kondičný” servis (ktorý by ste im mali dopriať približne každých 5 rokov).

My, ako novopečený autorizovaný predajca vám ponúkame práve autorizovaný servis, originálne náhradné diely a vyškoleného hodinára spoločnosti Invicta. Vďaka tomu bude o o váš tikajúci poklad dokonale postarané. A čo viac? K hodinkám Invicta, rovnako ako ku všetkým ostatným značkám, od nás k nákupu získate doživotný pozáručný servis ZADARMO!

LIMITOVANÉ EDÍCIE

Na originalite si Invicta naozaj zakladá. Preto pravidelne prichádza s limitovanými edíciami (iba s niekoľkými stovkami kusov), ktorými dáva svojim zákazníkom možnosť mať v ruke doslova hodinky, ktoré nik iný nemá…Na každých hodinkách Invicta z limitovanej edície nájdete na oceľovom víčku (na spodnej strane púzdra) meno autora alebo určité venovanie, ale hlavne ich originálne poradové číslo (napr. 883/999).

V našej ponuke nájdete prevažne pánske, ale i dámské hodinky Invicta. Nech už si vyberiete ktorékoľvek z nich, buďte si istí, že nekupujete žiadnu "ojetinu", ale Mercedes medzi hodinkami…

Vyhľadávam...
Vyhľadávam...
up