E-magazín

brasty-magazin

Predstavujeme Vám prvé číslo e-magazínu Brastymag!

Vianoce sú už za nami, ale my aj tak máme pre Vás ešte jeden malý darček. Pár týždňov sme usilovne pracovali a vytvorili sme pre Vás prvé číslo nového e-magazínu Brastymag! Veríme, že Vám urobí radosť a spríjemní Vám studené zimné mesiace.

Čo všetko na Vás čaká v magazíne?

Ak máte problémy s dodržaním novoročných predsavzatí, poradíme Vám, ako to tento rok zvládnuť. Tiež sa dozviete, kam vyraziť v zime na dovolenku alebo ako zažiariť na plese. Máme pre Vás aj skvelý zimný recept a tipy na najnovšie parfumy a hodinky. Je toho veľa, tak smelo do čítania!

Nájdite si chvíľku pre seba a stiahnite si náš Brastymag!

Navyše ako bonus dostanete k novému Brastymagu aj úžasnú zľavovú knižku, s ktorou nakúpite za parádne ceny! Stiahnite si ju ZADARMO.Chcem Brastymag bez zliav

Vyplnením a odoslaním Vašej emailovej adresy okrem požiadavky na zaslanie e-booku vyjadrujete aj súhlas s jej použitím pre zasielanie newsletteru a ďalších obchodných oznámení spoločnosti Brasty. Tento súhlas je pre nás právnym základom spracovania Vašej emailovej adresy a máte právo ho kedykoľvek odvolať, čo nemá vplyv na oprávnenosť predchádzajúceho spracovania. Pre overenie Vašej identity Vám zašleme potvrdzovací email. Pre viac informácií o ochrane osobných údajov kliknite tu.

brasty-magazin-zima

AKTUÁLNE: DOPRAVA ZADARMO NA VIAC AKO 3 500 PRODUKTOV! VIAC TU

AKTUÁLNE: DOPRAVA ZADARMO NA VIAC AKO 3 500 PRODUKTOV! VIAC TU

Vyhľadávam...
Vyhľadávam...
up