/ Parfémy / Pánske parfémy / Christian Dior Dior Homme 2011

Dior (Christian Dior) Dior Homme 2011 100 ml

toaletná voda pre mužov Tester

Značka : Christian Dior Kolekcia: Dior Homme 2011
Kód: 17880

Toaletná voda Dior Homme 2011 od značky Dior (Christian Dior) bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.

  • nie je skladom

Popis Christian Dior Dior Homme 2011

V parféme Christian Dior Homme sa tradícia stretáva s moderným poňatím, to všetko presne v tradíciu a duchu značky Dior. Srdcom tejto skvostnej vône je úžasný kosatec - ingrediencie málokedy používaných v pánskych vôňach, sú však precízne, tlmené a vyvážené kompozíciou. Výsledkom je púdrovo drevitá, kvetinová vôňa, luxusná a veľmi mužná: nová generácia klasiky.

Parfémy Christian Dior Homme sú pánske parfémy, ktorých krása je ako droga. Úmyslom bolo inovovať vytváranie pánskych kvetinových vôní s jemným púdrovým náznakom.

Originalita kompozície parfému a mimoriadna kvalita jeho zloženia kladie Christian Dior Homme na vrchol v tradičných parfumériách, vo svete luxusu predtým rezervovanom len pre dámske vône, teraz však otvoreným aj mužom. Zriedka spájaný s pánskymi vôňami, symbolicky spojený s kráľovstvom mužov: je jedným z variant kvetu ľalie, symbolom kráľovstvo vo Francúzsku.

Čítajte viac

Spýtajte sa odborníkov

Predtým než nám zavoláte, pozrite sa na odpovede na najčastejšie dotazy.

Tereza

vedúci zákazníckeho oddelenia
Pon - Pia 9:00 - 17:00


Video

Dior Homme 2011


Hodnotenie našich zákazníkov

Vložiť recenziu k produktu Dior (Christian Dior) Dior Homme 2011 toaletná voda pre mužov 100 ml Tester


0 – najhoršie, 5 – najlepšie

Varianty Christian Dior Dior Homme 2011