FESTINOBRANIE

FESTINOBRANIE

 

Dámy a páni, je čas zožať to najlepšie zo švajčiarskych viníc!

Či už chcete, alebo nie, leto sa pomaly, ale určite opäť lúči, preto by sme mali poriadne fyzicky a psychicky pripraviť na chladnejšie jesenné teploty. Poriadna dávka vitamínov, zdraviu prospešné látky, sebadôvera a pohoda sa nachádzajú na dne každej fľaše burčiaku. Čo tam ale nenájdete? Riešenie, ako efektívnejšie využívať prácu a voľný čas, ako získať rešpekt v práci a priateľov, alebo silný magnet pre ženu / muža svojich snov v priebehu niekoľkých dní. Jediné, čo musíte urobiť, je kúpiť luxusné hodinky značky Festina!
V našom e-shope môžete "privoňať" k necelým 800 modelom hodiniek značky Festina, ktorých farba, vôňa a iskra vám povedia, že máte do dočinenia s tým  najexkluzívnejším výberom z hrozna z tohoto švajčiarskeho vinárstva.


Okoštujte to najlepšie z našich sudov!


Nepite kvasený jablkový mušt, keď tečie prúdom burčiak!

 

Nepite kvasený jablkový mušt, keď tečie prúdom burčiak!
Prečo by ste pili lacnú náhradu v tejto dlho očakávanej vinárskej sezóne, ktorá sa hrá len na jedinečnosť burčiaku? A prečo by ste si kupovali nekvalitné hodinky, keď za rovnaké peniaze môžete mať Festinu? Stavte na istotu a zožajte to najsladšie hrozno zo švajčiarskej vinice ...
Klasické hodinky značky Festina určite nie sú žiadnym "krabičákom", ktorý má málo spoločného s dobre vykonanou prácou a už vôbec neoznačujú hodinky bez zmyslu pre detail a štýl! Naopak! Radíme medzi ne modely, ktoré sú výnimočné samy o sebe - bez okázalého množstva zlata, striebra a drahých kameňov. Pri výbere hodiniek je to veľmi podobné pravidlám výberu dobrého vína - najviac ekologická značka neoznačuje najlepšie víno. Preto určite nie sú ochudobnené o tie najkvalitnejšie použité materiály a mnoho špeciálnych funkcií, ktoré vás vždy podržia, keď sa k vám váš „chytrý telefón“ otočí chrbtom.

To však neznamená, že by sme mali pozerať na módne hodinky od Festiny "pomedzi prsty"! Všetky kvalitné krásky zo sklípku tohoto hodinkového velikána skrývajú vo svojom jadre kvalitné švajčiarske hodinky a fascinujú každé odborné oko. Nevynechajte ich ani v prípade, že hon za módnymi trendmi nie je vaším obľúbeným druhom vína. Zistíte, že mnohé z nich sú veľmi podobné klasickým modelom. Ale pri otočení ďalšieho pohára vína vidíte ich jedinečnú iskru, ktorá ich spoľahlivo posúva medzi hodinky "s prívlastkom". Módnz nemusí nevyhnutne znamenať prehnaný alebo predražený. Väčšina módnych hodiniek Festina vás osloví svojím vkusným a honosným dojmom. A za veľmi dobré ceny.

Festina športové hodinky potešia hlavne mužov. Ale nečakajte akékoľvek krikľavé farby a digitálny displej ukazujúci to, čo ste si urobili na raňajky alebo koľko promile máte v krvi. Dokonca aj bez zúrivého spustenia čísel na elektronickom displeji si môžete merať športový výkon pomocou chronografu, tachometra alebo používať stopky. Podľa troch koruniek (rýhované kolieska na strane hodiniek), namiesto jednej, všetci tvoji blízky pochopia jasne, že nenecháš nič na náhodu a môžeš udržať svoj život na uzde. Ich kúpou vás čaká len príjemné okúzlenie všetkych zmyslov, ktoré trvá dlhšie ako jeden večer. A bez nepríjemnej kocoviny.

 


Čo všetko Vám prezradí vinná etiketa?