Hodinky Casio

Japonská značka Casio patrí medzi popredných výrobcov elektroniky. Aj keď počiatočný business plán sa týkal úplne niečoho iného, inovátor a zakladateľ Tadao Kashio roku 1946 navrhol prvý kalkulačku a v roku 1957 s jej prenosným modelom dobyl trh. V osemdesiatych rokoch sa dopyt týka predovšetkým elektronických hudobných nástrojov a ruka v ruke prichádzajú aj prvé hodinky. Stabilitu značky potvrdzuje rada nezameniteľných úspechov, ako sú príkladne prvé hodinky s kalkulačkou, doplnené o čas v rôznych pásmach, teplomer alebo GPS. Hodinky Casio kĺbi kvalitu s pokročilou technológiou, čo ju radí medzi svetovú špičku. Zároveň tento odlesk prepožičiavajú aj svojmu nositeľovi.

Pánske hodinky Casio ponúkajú kolekcie ako pre vytrvalých športovcov, tak elegantné modely, vhodné pre obchodné rokovania. Z ponuky si vyberie skutočne každý. Ak hľadáte odolnosť, nájdete ju vo svetovo uznávanej kolekcii G- Shock. Tieto športové hodinky Casio sú vyhľadávané i u profesionálov zo záchranárskych či vojenských zložiek. Vodeodolnosť, kvalitný materiál púzdra aj pásku a nespočetné množstvo funkcií, ako sú príkladne - stopky, alarm, podsvietenie, duálny čas, svetové časy či solárne dobíjanie dávajú tomuto prístroju do vienka maximálnu výdrž a vyžiteľnosť, ktorú svojmu nositeľovi venuje pri akejkoľvek situácii. Široký záprah značky ponúka okrem klasického prevedenia tiež digitálne hodinky Casio. Vďaka vypracovanému designu budú dôstojným doplnkom každého spoločenského či pracovného obleku. Model DB-E30D-1AVDF z kolekcie Databank ponúka nadčasové strieborné spracovanie, solárne dobíjanie, vodeodolnosť, alarm, stopky, časový signál aj svetové časy. Tento model vám zaručí, že budete v obraze každú časť svojho dňa.

Čo ponúka táto technicky vyzerajúci značka dámam? Svoje tu nájdu tie, ktoré hľadajú vhodné hodinky pre šport rovnako, ako ženy, ktoré sa vyžívajú v móde. Dámske hodinky Casio ponúkajú alternácii mnohých tvarov a farieb, veľa modelov dodá zápästia noblesu rovnako ako drahý šperk. Príkladom sú zlaté hodinky z kolekcie Classic Casio LTP- 1275G-9ADF. Športové hodinky z rady Sports ponúknu nielen pestré farby, ale aj solárny pohon a mnoho funkcií, ktoré môžete jednoducho využiť pri svojich potulkách do neznáma.

Čo ponúka táto technicky vyzerajúci značka dámam? Svoje tu nájdu tie, ktoré hľadajú vhodné hodinky pre šport rovnako, ako ženy, ktoré sa vyžívajú v móde. Dámske hodinky Casio ponúkajú alternácii mnohých tvarov a farieb, veľa modelov dodá zápästia noblesu rovnako ako drahý šperk. Príkladom sú zlaté hodinky z kolekcie Classic Casio LTP-1275G-9ADF. Športové hodinky z rady Sports ponúknu nielen pestré farby, ale aj solárny pohon a mnoho funkcií, ktoré môžete jednoducho využiť pri svojich potulkách do neznáma.

Máte vybrané 181 POLOŽIEK
  • Portfólio:
  • Hodinky 
  • Značka:
  • Casio  remove

Súčasne ide vybrať len jeden parameter.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

Spýtajte sa odborníkov

Predtým než nám zavoláte, pozrite sa na odpovede na najčastejšie dotazy.

Pon - Pia 9:00 - 17:00

Vyhľadávam...
Vyhľadávam...
up