Hodinky Daniel Wellington

Samotný príbeh, ktorý dal názov značke slávnych hodiniek, je k neuvereniu. Jej zakladateľ, Švéd Filip Tysander, stretol na svojich cestách fascinujúceho človeka, ktorý rád nosil hodinky v štýle vintage, opásané starými remienkami NATO. Tým cudzincom bol práve Daniel Wellington a jeho myšlienka veľmi skoro vstúpila do sveta módnych hodiniek. Dnes hodinky Daniel Wellington do našej pamäti zapisuje predovšetkým minimalistický, jednoduchý štýl a vymeniteľné remienky, vďaka ktorým bravúrne sadnú ku každému módnemu outfitu.

Myšlienka starých remienkov NATO sa vniesla aj do novodobých kolekcií hodiniek Daniel Wellington. Hodinky sa zrodili v jednoduchej línii, ktorá neoplýva mnohými funkciami, ale podtrhuje priamy vzťah nositeľa k tomuto módnemu doplnku. Známe sú predovšetkým kolekcie Classic, Classic Black, Dapper a Classy. V kolekcii Classic potom nájdeme celú radu hodiniek v štýle vintage, ktorý v posledných rokoch stále stúpa v popularite. Vintage hodinky Daniel Wellington 0107DW vrátia svojho nositeľa myšlienkami na loď, kde sa Tysander s Wellingtonom stretli. V súčasnosti však elegantne doplnia oblek alebo každodenný pracovný outfit. Model je vodeodolný a nadčasový, skvelo vám pristane pri akejkoľvek udalosti. Pánske hodinky Daniel Wellington zaručia, že budete stále trendy.

Dámske hodinky Daniel Wellington nájdeme tiež často vo vintage štýle. Oplývajú jednoduchým a klasickým spracovaním, skvelo padnú ku kostýmu aj ležérnemu odevu. Hodinky z módy len tak nevýjdu, s modelom 0901DW z kolekcie Classy očaríte každého zvedavého pozorovateľa, či už pôjdete na kávu s kamarádkou alebo na divoký večierok. Jemné, romantické línie podtrhne ružové zlaté púzdro a precízne prepracovaný ciferník. Kvalitný remienok môžete ľubovolne vymeniť podľa nálady, k všetkým typom púzdra skvele pristane kožený aj textilný remienok. Kúpte si hodinky s hlbokým príbehom, ktoré k vašej osobnosti doslova prirastú.

Máte vybrané 0 POLOŽIEK
  • Značka:
  • Daniel Wellington  remove

Súčasne ide vybrať len jeden parameter.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

Spýtajte sa odborníkov

Predtým než nám zavoláte, pozrite sa na odpovede na najčastejšie dotazy.

Pon - Pia 9:00 - 17:00

Black Friday zľavy až 80 %! Akcia končí za . Viac tu.

Akcia Black Friday končí za . Viac tu.

Vyhľadávam...
Vyhľadávam...
up