Povedz mi, čo študuješ, a ja ti poviem, aké hodinky si vybrať

  • MAGAZÍN
  • Povedz mi, čo študuješ, a ja ti poviem, aké hodinky si vybrať
25. 9. 2019

Povedz mi, čo študuješ, a ja ti poviem, aké hodinky si vybrať

Vysoká škola je obdobím, na ktoré sa nezabúda. Vstúpte na univerzitné dosky v sprievode hodiniek, ktoré vám budú slúžiť minimálne celé štúdium. Aké si vybrať? Inšpirujte sa v našom článku.

Tak a máme tu september. To so sebou okrem konca leta nesie ešte ďalšiu, obvykle študentmi nie príliš milovanú skutočnosť. Vraciame sa do školy. A to nielen na strednú, ale veľa čerstvých absolventov čaká nástup na akademickú pôdu. Patríte medzi nich? Tak vkročte do novej životnej etapy dobre pripravení. Univerzitná pôda si žiada nielen zodpovednosť, samostatnosť a dochvíľnosť, ale tiež peknú novú výbavu. Čo tak začať hodinkami? Pripnite si na zápästie pomyselný znak dospelosti a vyrazte na seminár vo veľkom štýle! :)

Elegantné pre vážených právnikov

Kovové náramky či kožené remienky, čiernej či hnedej farby, klasické analógové ciferníky v zlatom puzdre. Žiadne výstrednosti, ale elegancia a vážnosť v tom najlepšom slova zmysle. Námietka? Ale kdeže, proti týmto kúskom sotva môžete niečo mať. Vyskúšajte ich a uvidíte sami. 

Farebné pre umelcov

Svieže modely s farebnými remienkami a zaujímavými ciferníkmi potešia každú veselú umeleckú dušu. Poznáte to, múza sa občas chytá ťažko a veľa výtvarníkov sa vznáša hlavou v oblakoch, kde lovia inšpiráciu. Zabudnúť na čas je tak jednoduché ... Tieto hodinky vás udržia v realite, ale zároveň budú dostatočne podporovať a rozvíjať kreativitu.

Minimalistické pre architektov a dizajnérov

Čisté a jasné línie, žiadne zbytočné zdobiace prvky. To sú dizajnové trendy 21. storočia. Študenti architektúry a dizajnu si na zápästie nenavlieknu žiadnu prezdobenú parádu. Priamočiary a čitateľný minimalizmus je to, o čo tu ide. Vyberte si niektorý nadčasový kúsok!

Motívy kvetov a eko koža pre prírodovedcov

Nechajte rozkvitnúť svoje zápästie ozdobeným ciferníkom aj remienok s florálnymi motívmi. Milovníci prírody a zvierat iste ocenia možnosť voľby pásku z eko kože alebo kovu. Mrknite na prírodné, zemité farby, ktoré vám padnú ako uliate. A typ strojčeka? Hlasujeme pre solárny či eco-drive, ktorý nezaťažuje prírodu neustálou výmenou batérií.  

Športové pre športovcov

Stopnite si svoj najlepší bežecký čas, zaplávajte si bez obáv v bazéne alebo spočítajte počet krokov za dnešný deň. Športové hodinky ocenia všetci budúci tréneri, učitelia telocviku aj nádejné športové hviezdy. Digitálne či kombinované ciferníky, vodeodolnosť, chronograf a kvalitné živicové či titánové pásky s vami zvládnu akýkoľvek závod.  

Zlaté a zdobené pre ekonómov a bankárov

Nie, že by sme chceli podporovať zabehnuté stereotypy, ale čo sa trbliece, určite nebude proti gustu žiadnemu budúcemu obchodníkovi či bankárovi! Peniaze hýbu svetom, tak sa netvárme, že je to inak. Zlaté hodinky s okázalými a bohato členitými ciferníkmi, vysadené zirkónmi vás pripravia na žiarivú kariéru, ako sa sluší a patrí.

Nadupané funkciami pre vedcov

Vydali ste sa študijnou cestou fyziky, matematiky či chémie? Hodinky s mnohými zaujímavými funkciami iste ukoja vašu túžbu po objavovaní nových možností. Objavujte treba zobrazenie fázy mesiaca, prílivu a odlivu, barometra či kompasu.

Nech už si vyberiete akékoľvek hodinky, prajeme vám hlavne pohodové štúdium a veľa nových zážitkov, ktoré vysoká škola ponúka.