Oslnivý Michael Kors

Oslnivý Michael Kors

Pozrieť ponuku

 

Pýtate sa, ktorá značka patrí medzi najúspešnejšie a najobľúbenejšie v módnom priemysle vôbec? Správne, odpoveď znie Michael Kors. Snáď jedine on môže obliekať celebrity na červenom koberci, rovnako ako milióny "obyčajných" žien a mužov, ktorí brázdia mestské bulváre. Doprajte si tiež trochu toho luxusu a zvezte sa na módnej vlne Michaela Korsa.

Vyberte si z originálnej dielne Michaela Korsa:
 

Hodinky Michael Kors - prudko elegantná záležitosť


Vybrať hodinky Michael Kors

 

Zatúžili ste po americkom luxuse od Michaela Korsa? Čo tak začať hodinkami. Sú moderné a nadčasové, ale zároveň veľmi elegantné. Ich obvykle celokovové spracovanie ich radí medzi módne kúsky, ktoré padnú na jemnú ruku elegantnej dámy aj na mužné zápästia charizmatického gentlemana. A to pri akejkoľvek príležitosti. Vybrať si môžete zo zlatých, strieborných alebo v módnej variante ružového zlata.

Či už zvolíte dámske hodinky Michael Kors alebo ich pánsku variantu, môžete si byť istí jednou vecou. Dobrý vkus vám nikto neodoprie.

 Parfumy Michael Kors


Parfumy MK

Svieže a osobité parfumy Michael Kors si zamilujete na prvé pričuchnutie. Moderný štýl amerických veľkomiest v kombinácii s dôverne známymi kvetinovými, drevitými a citrusovými tónmi vytvára perfektné vône, s ktorými vždy zažiarite. Dámske parfumy Michael Kors podporí charizmu sebavedomej ženy, pánske parfumy Michael Kors vyzdvihnú prednosti moderného muža. Stačí si len vybrať!


AKTUÁLNE: DOPRAVA ZADARMO NA VIAC AKO 3 500 PRODUKTOV! VIAC TU

AKTUÁLNE: DOPRAVA ZADARMO NA VIAC AKO 3 500 PRODUKTOV! VIAC TU

Vyhľadávam...
Vyhľadávam...
up