Šperky Paul Hewitt

Zabudnite na brúsené kamene, štras alebo jemnosť. Náramky Paul Hewitt vsádzajú na trochu inú, ale nie menej atraktívnu notu. Základ náramku Paul Hewitt, a zároveň i jeho zapínanie, tvorí kotva - zlatá, strieborná alebo čierna. Samotný náramok sa potom vinie okolo zápästia v podobe koženého vrkoča, zmenšeniny námorníckeho lana či nežnejších navlieknutých korálikov. Náramky Paul Hewitt pristanú všetkým mužom i ženám. Často v portfóliu nájdete doplnok, ktorý je unisex. Námornícké šperky v uhladenom kabáte, tak by sa dali nazvať výrobky brandu Paul Hewitt. Originálne kúsky z kvalitných materiálov inšpirované motívmi mora a rybolovu budú tými pravými doplnkami pre každú dobrodružnú a nespútanú dušu. Nemusíte nutne ihneď vyrážať na mesačnú rybársku výpravu, noste kúsok z dobrodružného námorníka vždy na (v) sebe!

Pánske šperky Paul Hewitt oslovia nielen námorníkov, ale predovšetkým všetkých dobrodruhov. A priznajme si to, každý muž je tak trochu dobrodruh. S pánskymi šperkami Paul Hewitt si na žiadneho dobrodruha hrať nemusíte, jednoducho sa im stanete. Nechajte sa unášať nespútanými vlnami, ktoré vytvárajú pánske šperky Paul Hewitt.

Dámske šperky Paul Hewitt dodajú každej žene sebavedomie pustiť sa na vlny prekážok a deadlinov. Tak, ako sa hrdinskí námorníci vydávajú v ústrety neznámemu a nepoznanému na otvorenom a rozbúrenom mori, tak sa aj vy môžete s dámskymi šperkami Paul Hewitt postaviť každej prekážke a nepríjemnosti. S náramkami Paul Hewitt nie je nič nemožné - objavte ich teraz.

Máte vybrané 140 POLOŽIEK
  • Portfólio:
  • Šperky 
  • Značka:
  • Paul Hewitt  remove

Súčasne ide vybrať len jeden parameter.

Doprava zdarma

arrowCena

arrowZnačka

Spýtajte sa odborníkov

Predtým než nám zavoláte, pozrite sa na odpovede na najčastejšie dotazy.

call-centrum

Tereza

vedúci zákazníckeho oddelenia

Pon - Pia 9:00 - 17:00

Vyhľadávanie
Vyhľadávam...
Vyhľadávam...
up