Tommy Hilfiger a jeho nespútaný štýl

Tommy Hilfiger a jeho nespútaný štýl

Nejedná sa o tuctovú značku. Naopak! Aby ste skutočne ocenili značku Tommy Hilfiger, musíte najprv poznať jeho príbeh. Ten vás osloví natoľko, že sa vzápätí na produkty značky Tommy Hilfiger budete pozerať úplne inak. Trúfam si napísať, že túžobne.

Zakladateľ značky Tommy Hilfiger nechcel len vytvoriť ďalšiu nudnú značku, chcel vytvoriť niečo cool, niečo, čo v sebe bude mať ducha amerických nočných ulíc. A to sa mu podarilo.

V čase Kvetinového hnutia si založil svoj prvý podnik s názvom The People 's place. Bohužiaľ, ľudia sa tam skôr chodili baviť, než nakupovať a on tak iba v 25 rokoch skrachoval. Hilfiger bol tak sklamaný svojím neúspechom, že sa ani nenechal zamestnať ako návrhár pre Calvina Kleina alebo P. Ellisa, ktorí mu veľkoryso ponúkali pracovnú pozíciu. Skúsil to znova a odvážnejšie. A uspel!

Značka Tommy Hilfiger je predovšetkým výnimočná v tom, že dokázala to, o čo sa usilujú všetci predajcovia - zasiahnuť mládež.

Mladé publikum si Tommy Hilfiger získal nielen svojimi neobyčajnými návrhmi, ale aj svojim mnohokrát pochabým správaním. Ukážkovým príkladom je situácia, kedy sa v roku 2005 dostal do potýčky s Axlom Rosom (divoký spevák rockovej kapely Guns and Roses), ktorému dal pohlavok, čo napodiv upevnilo značku na trhu. Tommy totiž dokázal, že sa nejedná len o módu, ale o životný štýl. Lavínu nákupu však strhol až rapper Snoop Dog, ktorý si do talkshow vzal sveter navrhnutý Tommym Hilfigerom.

Medzi produkty značky Tommy Hilfiger nepatria len každodenné kúsky oblečenia, ale tiež hodinky, parfumy, kabelky alebo šperky. Všetky modely hodiniek vydarene kombinujú klasiku a športového ducha.

Hodinky Tommy Hilfiger

 

Hodinky Tommy Hilfiger sú predovšetkým dizajnovými kúskami, ale nechýba im ani hodnota pre spotrebiteľov a vysoká kvalita.

Presne ako mládež v amerických uliciach aj tieto hodinky rady provokujú širokú verejnosť a búrajú zabehnuté konvencie. A pritom si stále zachovávajú svoju jednoduchosť a mladistvý cool štýl.

Tommy Hilfiger navrhuje skôr módne hodinky, ale občas sa niektoré zatúlajú aj do kategórie klasických hodiniek.

 

Funkcie hodiniek

Hodinky Tommy Hilfiger bývajú doplnené chronografom, sekundovkou, klasickým zobrazením dát, zobrazením 24-hodinového času a ukazovateľom dní v týždni.

Materiál púzdra hodiniek býva u väčšiny modelov oceľový a zaguľatený, čo dodáva šmrnc ich celkovému vzhľadu. Remienok z kože býva vyhľadávanejší, než remienok z ocele, ale hodinky Tommy Hilfiger ponúkajú oba typy remienkov. Pár modelov disponuje aj remienkom z plastu a silikónu.

Hodinky TH sú odolné proti bežnej vlhkosti. Pri niektorých modeloch nájdeme aj Bluetooth alebo stopky.

Hodinky s trikolórovým logom nepatria k najlacnejšiemu tovaru, ale v niektorých kolekciách sa vyskytujú aj cenovo veľmi priaznivé modely.

 

Pánske hodinky Tommy Hilfiger

Pánske hodinky značky Tommy Hilfiger odrážajú športový lifestyle ulíc v New Yorku. Výrazne veľké ciferníky, remienky z kože a farby ukazujú svoju nespútanosť, silu a prirodzenosť. Preto si hodinky Tommy Hilfiger najčastejšie kupujú mladí muži, ktorí chcú byť autentickí, ale pritom vyznávajú americkú módu.

V niektorých modeloch hodiniek môžeme nájsť aj rímske číslice, ktoré svojou kombináciou s moderným dizajnom šokujú.

Za absolútne úchvatný módny kúsok môžeme považovať hodinky Tommy Hilfiger z kolekcie Erik. Vďaka netradičnému farebnému zladeniu sú skvelým doplnkom pre všetky príležitosti. Kombináciu púzdra z ružového zlata dolaďuje kožený remienok a ciferník v hnedej farbe. Tieto hodinky sú vodotesné až do 5 ATM a sú chránené korunkou.

Za trochu tajomnejší kúsok môžeme považovať hodinky z kolekcie Will. Tieto hodinky majú pevné oceľové púzdro v striebornej farbe. Spoločne s čiernym koženým remienkom a čiernym ciferníkom s klasickými číslicami, vytvára majstrovský dizajn. Ako to už u väčšiny modelov býva, tak aj tento ciferník chráni minerálne sklíčko.

Dámske hodinky Tommy Hilfiger

Dámske hodinky Tommy Hilfiger sú veľmi podobné pánskym hodinkám. Výrazné farby vyžadujú viac sebavedomia a oslovujú skôr mladé dievčatá, ktoré sršia energiou a rady sa bavia.

Dámske hodinky Tommy Hilfiger z kolekcie Savannah pôsobia tajomne, elegantne, ale hlavne odlišne. Na ciferníku nenájdeme klasické čísla 3, 6, 9, 12, ale čas budeme čítať z ciferníku, ktorý sa pýši netradičnými číslicami, a to 4, 8 a 12. Tieto čísla tak tvoria magický trojuholník, v ktorom sa môžeme ľahko stratiť. Práve detaily robia značku Tommyho Hilfigera výnimočnú.

Druhým príkladom výnimočnosti môžu byť dámske módne hodinky z kolekcie Gracie, u ktorých má púzdro, ciferník a remienok farbu ružového zlata. Pôsobia krehko, ale pritom pevne. Presne tak, ako by chcela pôsobiť každá žena.

Každé hodinky sú úplným originálom, a každé v sebe majú niečo jedinečného, ​​čo vám vyrazí dych a vy si ich zamilujete. Či už sú to hodinky s kvietkami alebo výnimočným ciferníkom. Dámske hodinky Tommy Hilfiger ponúkajú mnoho rôznorodých štýlov dámskych hodiniek, čo vám značne uľahčí výber.

 

Pánské parfémy Tommy Hilfiger

Toaletná voda pre mužov Tommy Hilfiger Tommy Eau de Prep je energický drevitý parfum, vhodný do jarného počasia. Vôňa je vyrobená pre sebavedomého muža, ktorý miluje adrenalín, ale rád sa cíti pohodlne, mužne a príťažlivo. Aj keď sa skvele hodí pre aktívnych mužov, nič nepokazíte, keď si ho vezmete aj na bežné nosenie. Tento parfum je namiešaný tak, aby na vašej koži vydržal čo najdlhšie.

Parfumy Tommy Hilfiger sú cenovo prijateľným luxusom, ktorý poteší.

Dámske parfumy Tommy Hilfiger

 

Tommy Girl

Toaletná voda Tommy Hilfiger Tommy Girl je sexi letná vôňa s osobnosťou. Je namiešaná pre moderné sebavedomé ženy s romantickou dušou. Jej arómu osviežuje čierne ríbezle s mandarinkou, doplnenú kvetom jablone a kamélie. Vôňa je síce sexy, ale pritom tak elegantná! Presvedčte sa.

Tommy Hilfiger Loud for Her

Rock and rollová vôňa Loud for Her od značky Tommy Hilfiger je inšpirovaná výbušnou a vášnivou hudbou. Skvele sa tak hodí pre mladšie, ale nemenej sebavedomé ženy, ktoré sa neboja búrať zabehnuté konvencie. Úprimná, citlivá a silná - taká je vôňa Loud for Her!

 

Nebráňte sa a nechajte sa uchvátiť newyorským štýlom značky Tommy Hilfiger a buďte cool, free a young.

Vyhľadávam...
Vyhľadávam...
up