Tajomstvo Daniela Wellingtona

Tajomstvo Daniela Wellingtona

Každé hodinky, ktoré vychádzajú z dielne Daniela Wellingtona, prebudia v našich srdciach príjemne hrejivý pocit a v hlavách s nami laškujú ako bublinky z pohára práve vypitého šampanského. Čím to je, že niečo tak minimalistického dokáže v nás vyvolať tak maximálne pozitívny dojem? To stále nevieme. Ale neprestávame po tom pátrať.

Hodinky Daniel Wellington vynikajú už tým, že nenesú méno svojho zakladateľa (švédskeho biznismena Filipa Tysandera), ale niekoho, kto v tejto firme vôbec nijako nepôsobí… S britským džentlmenom Danielom Wellingtonom sa T. stretol v roku 2006, ako sám uvádza: „niekde v polovici cesty svetom“, a okamžite si padli do noty. Wellington ho fascinoval nielen po ľudskej stránke, ale práve aj svojími osobitými hodinkami – klasickými, evidentne dosť starými, s ľahko ošúpaným látkovým remienkom NATO… Aj napriek tomu pôsobili neskutočne sebavedomo, elegantne a jedinečne. „Takéto hodinky by mali ľudia nosiť!“, povedal si T. a začal s ich výrobou.

Ktoré hodinky chcete preskúmať?

 

Inšpirovaný životným príbehom svojho nového priateľa, zameral sa T. najskôr na klasické hodinky s pásikom NATO. Vďaka tenkému a vizuálne čistému ciferníku je ich možné skombinovať takmer s každým vzorom a farbou. To isté platí aj pre štýly obliekania...

Tieto dámske hodinky DW dokonale pozdvihnú akékoľvek sáčko, sveter, košeľu, blúzku, ale aj tričko alebo mikinu. Pánske hodinky DW s pásikom NATO by sme si zvolili skôr na voľný čas, ale vekové obmedzenie u nich nehľadajte! Ich mladistvý vzhľad z vás v očiach všetkých žien spraví hneď ukážkového sympaťáka. 

Kto však radšej kráča po ceste obloženej typickým britským šarmom, nech sa rovno zameria na hodinky Daniel Wellington s koženým remienkom. Bez nich sa žiaden správny džentlmen nezaobíde. A pretože pánska móda podlieha z hľadiska bontónu prísnym pravidlám, väčšina modelov sa skladá z klasického analogóvého ciferníka a čierneho alebo hnedého remienka (samozrejme v mnohých odtieňoch). Vyberte si hodinky, ktoré dokonalo ladia s vašimi topánkami, opaskom aj kufríkom, a staňte sa vzorom pre vašich kolegov.

A čo ženy? Tie sa  hodiniek DW s koženým remienkom taktiež nemôžu nabažiť. Pretože ku kvalitnej koženej kabelke alebo topánkam určite patria aj hodinky DW. Presvedčte sa o tom sama. 

Ak sú vám oba tieto štýly obliekania blízke, nevzdávajte sa ani jedného! Zožeňte si k svojim novým hodinkám Daniel Wellington rovno aj ďalší remienok, reprezentujúci vašu druhú časť osobnosti a striedajte ich podľa nálady. Ich výmena vám nezaberie viac jako 3 minúty...

 

 

Čierne hodinky Daniel Wellington patria určite k tým najpredávanejším. Nájdete medzi nimi rovnako modely v kombinácii biely ciferník + čierny remienok, ako aj celočierne krásky… Každý, kto má zmysel pre klasický, až nadčasový design, sa do nich okamžite zamiluje.

Ale skutočným hitom posledného roku sú bezpochyby celokovové dámske hodinky Daniel Wellington z kolekcií Classic Petite Melrose a Classic Petite Sterling.

Ich menší ciferník zalichotí každej žene, ktorá má v sebe aspoň kúsok princezny. V kolekcii Classic Petite Sterling zapátrajte hlavne vtedy, ak základ vášho šatníku tvorí čierna, sivá a biela farba, ktorú vždy vyzdvihnete jedným nebo dvoma farebnými kúskami. S hodinkami DW sa stane vaša všedná sivá nevšednou…

Prehliadnuť si Classic Petite Melrose naopak doporučujeme úplne všetkým. Dámske hodinky z nežného ružového zlata by totiž nemali chýbať v šperkovnici každej ženy, ktorá má vkus. Ich farebný odtieň zaručene spestrí všetky vaše outfity. A čo je na nich najlepšie? Môžete ich voľne kombinovať so svojimi zlatými aj striebornými doplnkami

Kúpte si konečne hodinky, na ktoré môžete byť skutočne hrdí...

 

AKTUÁLNE: DOPRAVA ZADARMO NA VIAC AKO 3 500 PRODUKTOV! VIAC TU

AKTUÁLNE: DOPRAVA ZADARMO NA VIAC AKO 3 500 PRODUKTOV! VIAC TU

Vyhľadávam...
Vyhľadávam...
up