Týždeň dvojnásobných zliav

Týždeň dvojnásobných zliav

Ušetrite až dvojnásobok s našou špeciálnou akciou zľava 10% na hodinky, ktoré už ponúkame za akčné ceny! Až dvojnásobnú radosť si tak môžete urobiť s hodinkami od obľúbených značiek Gant, Hugo Boss, Cluse a Festina. Vďaka rôznorodosti štýlu a designu si vyberie aj ten najnáročnejší milovník kvalitných hodiniek. Ponuka je časovo obmedzená a preto neváhajte a kúpte si kvalitné hodinky za extrémne nizke ceny.   

Vyberte si svoju značku


ZĽAVOVÝ KÓD:  SK10SPECIAL

Zľavový kód platí do 25.2. na hodinky značky Hugo Boss, Gant, Cluse a Festina. Vzťahuje sa na hodinky v akcii a vo výpredaji.Akú značku si vybrať? Poradíme vám!


Hodinky Hugo Boss

Hodinky Hugo Boss sú známe svojim dokonalým designom a neuveriteľnou spoľahlivosťou. Výsoká presnosť a spoľahlivosť sú výsledkom použitia kvalitných materiálov a švajčiarskych strojčekov. Pýšia sa elegantnými a často atypickými ciferníkmi, ktoré dolaďujú modely takmer k dokonalosti.

Práve preto sa Hugo Boss stal symbolom kvality a prestíže. A naviac, tieto hodinky pri správnej starostlivosti vydržia roky. Pánske hodinky Hugo Boss pôsobia veľmi mladistvým a moderným dojmom. Nie sú primárne určené na športové účely, ale aj tak sú technicky veľmi dobre vybavené.

Objaviť viac


Hodinky Gant

Čo očakávať od americkej značky Gant? Predovšetkým spojenie ležérnej a neformálnej módy. Hneď po prvom nasadení hodiniek Gant sa vám zapáči výstrednosť amerického štýlu a konzervatívnosť toho európskeho. Módne doplnky sú hravo jednoduché, ale pritom nestrácajú šmrnc svojou originalitou, ktorú nájdete práve vo vypracovaných detailoch. S hodinkami Gant ste schopní jednoducho doladiť každodenný outfit. Niet divu, že tieto modely sú vyrábané pre každodenné pohodlné nosenie.

Pri dámskych hodinkách vás niektoré farebné kombinácie najskôr trochu prekvapia, ale po nasadení uznáte, že váhať nemalo zmysel. Pánske hodinky Gant sú kvalitné, nie príliš extravagantné, a napriek tomu originálne. Jednoducho povedané, hodinky Gant sú určené pre všetkých, ktorí sú naladení na neformálnu nôtu a radi nechajú svoj outfit za seba hovoriť.

Objaviť viac


Hodinky Cluse

Dva základné piliere designu hodiniek Cluse sú elegancia a minimalizmus. Modely si obľúbia hlavne dámy so zmyslom pre detail a čistotu. S hodinkami Cluse nehrozí žiadny módny prešľap. U hodiniek nájdeme prevažne kožené remienky v jednotných farbách. Náramkové hodinky Cluse sa budú na vašom zápästí vynímať, ak už s nimi vyrazíte kamkoľvek.

Objaviť viac


Hodinky Festina

Jeden z najznámejších výrobcov hodiniek je značka Festina. Na trhu sa drží už vyše 100 rokov. Vďaka dlhej histórii a získaným skúsenostiam, Festina ponúka širokú škálu typov a modelov hodiniek, z ktorých si vyberie aj ten najnáročnejší zákazník. Od športových modelov, cez klasické až po tie elegantné.

Pri pánskych hodinkách vidíme, že sa designéri nebáli experimentovať s designovými prvkami a farbenými kombináciami. Dôkladné spracovanie zaujme na prvý pohľad a množstvo užitočných funkcií si vás okamžite získa.   

Najdôležitejším faktom, ktorý si fanúšikovia Festiny vychvaľujú je, že majú nenapodobiteľný design. U iných značiek skrátka podobné hodiny nenájdete. Festina ponúka ako pánske, tak aj dámske hodinky. Elegancia, štýl a luxusný vzhľad. To sú synonymá, ktoré dokonale vystihujú pocit z hodiniek Festina. Dámske hodinky Festina snúbia eleganciu a funkčnosť a preto si ich obľúbili aj ženy, ktoré nehľadajú len hodinky ale aj módny doplnok.  

Objaviť viac


Vyhľadávanie
Vyhľadávam...
Vyhľadávam...
up