Ako reklamovať?

Máme zavedenú niekoľkonásobnou výstupnú kontrolu a naši kolegovia v sklade sú pravidelne školení tak, aby sa vám do rúk dostal balíček vždy dokonale zabalený a aby nehrozilo poškodenie tovaru počas prepravy. Tovar nakupujeme vždy len u overených dodávateľov a z hodnotenia nášho e-shopu vyplýva, že zákazníci sú s našimi službami a produktami maximálne spokojní. Dokonca sme zvíťazili v jednej z kategórií súťaže Shop roka. Kladné recenzie Brasty obchodu nás veľmi tešia a motivujú nás k ďalšej práci. Snažíme sa pre zákazníkov robiť vždy maximum.

Môže sa však stať, že z nejakého dôvodu prestane tovar fungovať tak, ako by ste si predstavovali. Môže to byť chybou materiálu, opotrebovaním alebo poškodením pri preprave. V podobných prípadoch je potom možné samozrejme tovar reklamovať. Na všetok nový tovar, ktorý ponúkame na e-shope, platí záruka 24 mesiacov. Viac o podmienkach reklamácie sa dozviete tu.

Ako reklamovať tovar? 

Akonáhle tovar prevezmete, tak si ho prosím čo najskôr starostlivo prezrite. Ak náhodou zistíte, že je tovar nejako poškodený, tak nás o závadách bezodkladne informujte. Môžete nás kontaktovať hneď niekoľkými spôsobmi: 

  • na e-mailovú adresu prevádzkovateľa info@brasty.sk 
  • poštou na adresu prevádzkovateľa (pozri nižšie)
  • telefonicky na tel. č.: +421 220 909 833

Akonáhle nás kontaktujete, tak spoločne dohodneme ďalší postup. Ak bude tovar naozaj poškodený, tak ho môžete zaslať alebo doručiť v prípade v originálnom obale alebo vyhovujúcom prepravnom obale, s popisom závady a kópiou predajného dokladu na adresu prevádzkovateľa:

BRASTY GROUP s.r.o.

 P.O. BOX 271

85000 Bratislava

O reklamácii spravidla rozhodneme ihneď, v zložitejších prípadoch potom do 3 dní od prevzatia tovaru. Reklamácia bude vybavená najneskôr do 30 dní odo dňa uplatnenia reklamácie, pokiaľ sa s vami nedohodneme inak. Pri reklamácii sa snažíme vyjsť zákazníkom vo všetkom maximálne v ústrety.

Reklamačný protokol si môžete stiahnuť tu (PDF)

Radi nakupujete tovar za zvýhodnené ceny?

Využite akčné ponuky a kúpte si značkové hodinky, parfumy, kozmetiku alebo šperky naozaj lacno. Nezabudnite sa tiež prihlásiť na odber newsletteru, aby vám neunikli zľavy a novinky v našom sortimente. Pravidelne svojim verným zákazníkom zasielame Brasty zľavový kupón pre výhodný nákup.