Hľadáme blogerov

Hľadáme blogerov

Blogeri a blogerky, ukážte sa!

Zaujímaš sa o dianie v módnom svete? Tráviš veľkú časť svojho voľného času v spoločnosti fashion časopisov, oblečenia, doplnkov a voňavej kozmetiky? Dokonca tak veľa, že Ťa kamaráti občas podozrievajú z ťažkej závislosti? Splň si sen – nech Ti Tvoja záľuba plní pokladničku!

Ako Brasty bloger(ka) budeš pravidelne testovať, hodnotiť a doporučovať naše poklady, ktoré už máme, alebo sa ich len chystáme „vykopať“… Do rúk sa Ti tak dostanú mraky klasických kúskov, ale aj noviniek, o ktorých ostatní zberatelia módnych trendov ešte nemajú ani tušenie.

Páči sa Ti táto predstava? Potom sa nám čo najskôr ozvi a bloguj pre Brasty! Rozumieť móde a vedieť o nej pútavo písať (alebo hovoriť) vie len málokto. Využi svoj talent.

Čo od Teba očakávame?

Že budete s nadšením vytvárať poctivé recenzie nami ponúkaných produktov. Na základe vopred dohodnutých podmienok spolupráce vám budeme pravidelne posielať značkové parfumy, výrobky na starostlivosť o telo a pleť, ktoré budete hodnotiť svojím odborným okom, skúšať a komentovať.

Nahrávaš aj videá? Super! Čím viac fanúšikov svojou tvorbou oslovíš, tým lepšie Ťa odmeníme.

Zarábaj si písaním/nahrávaním recenzií o módnych doplnkoch, parfémoch a vlasovej kozmetike. Ozvi sa nám na info@brasty.sk

Zatiaľ ahoj a móde zdar!