MAGAZÍN

Ako vybrať športové hodinky

Ako vybrať športové hodinky

Hoci trendy jasne hovoria o tom, že na výslní sa vyhrievajú smart hodinky, stále existujú dôvody, prečo sa inteligentným hodinkám vyhnúť a vybrať si klasiku. Ak hľadáte kúsok, ktorý niečo vydrží, bude stále vyzerať dobre a len tak nevyjde z módy, zladíte ho aj s košeľou a sakom, je odolný a spoľahlivý, budú pre vás športové hodinky skvelou voľbou.

Zázračné séra na vlasy a vlasové kúry, ktoré musíte vyskúšať

Zázračné séra na vlasy a vlasové kúry, ktoré musíte vyskúšať

Ak sa o svoje vlasy staráte a zaujímate, určite máte doma veľa vlasových produktov, ktoré podporujú ich krásu. Používate kvalitný šampón a kondicionér, raz za týždeň vlasom doprajete vlasovú masku a chránite ich pred horúčavou a slnkom špeciálnymi sprejmi ... Sú tu ale aj ďalšie produkty, ktoré vaše vlasy viac ako ocenia, a to vlasové séra a kúry. V čom sú špeciálne a ktoré to sú?

informace

AKCIE, ZĽAVY A NOVINKY NA E-MAIL

Buďte pri tom a majte prehľad o aktuálnych zľavách

info
7 dôvodov, prečo si zaobstarať niche parfum

7 dôvodov, prečo si zaobstarať niche parfum

Parfum nosíme nielen pre naše potešenie, ale aj preto, aby sme sa odlíšili od ostatných a aby sme boli jedineční. Vybrať si určitú fľaštičku môžeme z mnohých dôvodov - pre jeho značku, vôňu, popularitu ... Na trhu nájdete nepreberné množstvo vôní, od tých komerčných a známych, až po jedinečné a menej obvyklé vône, ktoré sa často prezývajú niche parfumy. Jedna skupina je určená pre masový trh a druhá potom pre ľudí, ktorí túžia po niečom špeciálnom. Ako vlastne spoznáte rozdiel a čo sa skrýva pod tajomným pomenovaním niche parfum?

XXL
TOP 10 hodiniek z hollywoodskych filmov

TOP 10 hodiniek z hollywoodskych filmov


Niektoré filmové postavy sú skrátka nesmrteľné. Iste má každý z vás tú svoju obľúbenú. Či už je to James Bond, Indiana Jones, Vinnetou alebo nádherná Arwen, náklonnosť k nim pocítime pri každom prehratí daného filmu.

Ako nanášať make-up

Ako nanášať make-up

Správny make-up dokáže doslova čarovať. Keď zvolíte vhodný produkt a dobre ho nanesiete, krásne vyrovná tón vašej pleti a vaša tvár bude vyzerať ako zo žurnálu. Jeden z najdôležitejších krokov je aplikácia, ktorú musíte vykonať správne. Keby sa vám to nepodarilo, miesto perfektného make-upu budete vyzerať ako nepodarený klaun, a to určite nechcete. Najväčšia chyba, akú môžete urobiť je naniesť si make-up rovnomerne na celú tvár. Týmto krokom akurát docielite efekt masky, ktorá vyzerá extra neprirodzene. Ako si teda make-up nanášať správne? Spôsobov je viac, a my vám dnes prezradíme, ako na to.

Prečo si vybrať klasické hodinky?

Prečo si vybrať klasické hodinky?

Klasické hodinky s analógovým displejom a koženým remienkom sú doplnkom, s ktorým nikdy nič nepokazíte. Ale pozor, rozhodne nie sú nudné a vhodné len pre konzervatívne osobnosti bez štipky hravosti a spontánnosti. Ich krásny a tradičný vzhľad odráža staré dobré časy a na zápästí sa vám budú vynímať so skutočnou noblesou. Prečo si vybrať práve tento štýl?

Stop čiernym bodkám

Stop čiernym bodkám

Čierne bodky patria do skupiny pleťových problémov, ktoré trápia veľa z nás. Síce nie sú tak viditeľné ako klasické akné alebo pupienky, ale pleť vďaka nim rozhodne nevyzerá pekne. Je vôbec možné sa ich zbaviť? Ako čiernym bodkám predchádzať a ako s nimi zatočiť, bez toho aby ste pleti spôsobili zapálenie? Vyrazte s nami do boja proti čiernym bodkám, prezradíme vám tie najlepšie triky, vďaka ktorým budete mať pleť opäť hebkú a bez kazu.

Ako sa starať o pleť, aby bola stále krásna a nestarla

Ako sa starať o pleť, aby bola stále krásna a nestarla

Komplexná a pravidelná starostlivosť o pleť proti starnutiu je investícia, ktorá sa vám rozhodne oplatí. Je to totiž práve pleť, ktorá na nás môže prezradiť nielen vek, ale aj nezdravý životný štýl alebo nedostatočnú starostlivosť. Krásna a mladistvo vyzerajúce pokožka môže byť na dosah aj vám, keď sa o ňu budete náležite starať. Ako? Používaním vhodných pleťových produktov, dostatočným spánkom a ďalšími krokmi, ktoré vám v článku prezradíme. Dokonca sa vďaka nim môžete čiastočne vyhnúť aj známkam starnutia, ako sú toľko nenávidené vrásky.

TOP 10 ovocných parfumov

TOP 10 ovocných parfumov

Medzi parfumami patria jednoznačne k najobľúbenejším kvetinové, drevité či orientálne vône. Čo ale v prípade, že by ste si vo flakóne našli ovocný kokteil z vašich najobľúbenejších plodov? Za jednoduchosťou ovocných parfumov sa skrývajú komplikované kompozície, ktoré vôňam dodávajú neodolateľnú sviežosť a sladkosť.

TOP Jarné parfumy roka 2021

TOP Jarné parfumy roka 2021

Zima býva občas pekelne dlhá. Na prelome februára a marca sa už väčšina z nás nemôže dočkať jari. A tak, akonáhle sa dni začnú predlžovať a slniečko získavať na sile, sa naša nálada rapídne lepší. Hlavne my ženy sa už veľmi tešíme, kedy konečne zavrieme kabáty a šály hlboko do skrine. Namiesto nich nastupuje priestor pre lodičky, balerínky a rozviate sukne. Práve jar, ako obdobie lásky, nádeje a očakávania, je skvelým obdobím, kedy do svojho života vpustiť nový parfum, ktorý vám dodá energiu a chuť užiť si všetko naplno.

Vyhľadávam...
Vyhľadávam...
up