MAGAZÍN

Najlepšie dámske parfumy, ktorým muži neodolajú

Pavlína Balogová | 1. 4. 2020

Výber vhodnej vône je jedným z veľmi dôležitých doplnkov dámskeho outfitu. Každá žena si volí vône, ktoré sú jednak v súlade s jej vkusom, a o ktorých sa súčasne domnieva, že správne zapôsobí na konkrétne okolie. Z tohto dôvodu tiež ženy zvyčajne vlastnia viac parfumov, ktoré používajú pri rôznych príležitostiach. Na každodenné nosenie je tiež vhodný parfum iného charakteru. Na bežné nosenie by sa mali vyberať typy so sviežimi tónmi, ťažšie a silnejšie parfumy sú vhodné najmä na zvláštne príležitosti a dôležité večerné udalosti.

Celý článek

9 pánskych vôní, ktoré zvedú každú ženu

Ema Kováčiková | 30. 3. 2020

Používanie parfumov, v dnešnej dobe eliminácie rodových úloh, už nie je výhradne ženskou záležitosťou. Preč sú doby, kedy bol prototypom naozajstného muža ťažko pracujúci atlét so špecifickým zápachom. Pri snahe zapôsobiť na opačné pohlavie tak v dnešnej dobe musia muži nielen dbať o svoj zovňajšok, ale tiež zabezpečiť, aby sa pre vytúženú partnerku nestali odpudivými práve nepríjemným zápachom, ktorému sa po celodenných aktivitách nikto z nás nevyhne.

Celý článek

Ako vybrať ten pravý dámsky parfum?

Ema Kováčiková | 27. 3. 2020

Do vône sa zamilujete na prvé privoňanie, alebo jednoducho nie je tou pravou a musíte hľadať ďalej. Ku všetkému je dôležité zistiť, ako sa vôňa rozvinie práve na vašej pokožke. Je známe, že rovnaká vôňa na každom z nás vonia inak. Podľa čoho si teda vyberiete dámsky parfum priamo pre vás?

Celý článek

Aké kvety darovať podľa znamenia?

Pavlína Balogová | 25. 3. 2020

Kvety sú považované za ideálny darček pre každú ženu. Hodia sa k akejkoľvek príležitosti a v niektorých prípadoch sú nevyhnutnosťou, najmä pokiaľ ide o oslavu nejakej významnej udalosti, ako je ukončenie štúdia. Ženy všeobecne preferujú určitý druh kvetiny. Ak sa chcete správne trafiť, môže byť pre vás nápomocné vyberať zloženie kytice podľa znamenia zverokruhu, pretože sa na neho viaže napríklad obľúbená vôňa alebo farba. A aké kvety teda majú jednotlivé znamenia v obľube?

Celý článek

Prečo sú digitálne hodinky tak obľúbené?

Ema Kováčiková | 24. 3. 2020

Digitálne hodinky patria spolu s klasickými ručičkovými hodinkami k obľúbenému módnemu doplnku, a to ako u pánov, tak i u žien. Digitálne hodinky bývajú spravidla prehľadnejším ukazovateľom času, ktoré ponúkajú oveľa viac funkcií, ako klasické ručičkové hodinky.

Celý článek

Parfumy Chanel si zamilujete

Ema Kováčiková | 23. 3. 2020

Niet sa čomu čudovať, že je Gabrielle Bonheur Chanel považovaná za kráľovnú módy. Zakladateľke tejto značky sa podarilo očariť celý svet a to nielen svojimi róbami, ale aj parfumami.

Celý článek

Ako byť príťažlivá pre mužov?

Žofia Lišická | 21. 3. 2020

Chcete, aby si vás muž všimol? Túžite byť neodolateľná a očarujúca? Potom musíte dodržiavať niekoľko pravidiel. Krása totiž nie je všetko a mnohokrát k získaniu vysnívaného muža nestačí. Potrebujete mať niečo navyše.

Celý článek

Ako využiť karanténu vo svoj prospech

Zuzana Hudecová | 19. 3. 2020

Koľkokrát ste si za poslednú dobu povedali: "Keď budem mať viac času." "Keď budem chvíľu doma." "Keď nebudem musieť chodiť do práce." Vety, ktoré tak často používame a niekedy aj zneužívame. Prvým dňom nariadenej karantény z dôvodu rozšírenia Covid-19 majú všetky tieto odpovede útrum. Odteraz ste pánmi svojho času len vy a nikto nepovedal, že je karanténa odsúdením k nečinnosti! Naopak!

Celý článek

Poznáte kozmetiku Bioderma?

Ema Kováčiková | 18. 3. 2020

Starostlivosť o pleť je jednou z veľmi dôležitých každodenných činností v akomkoľvek ročnom období. Pôsobenie poveternostných podmienok (vietor, mraz, slnko), rovnako ako nezdravé mestské prostredie, pleti škodí a vysušuje ju. Preto je potrebné ju pravidelne ošetrovať  zodpovedajúcimi prípravkami, aby neprišlo k jej zanášaniu, ktoré kazia jej vzhľad a kvalitu a môže sa tiež rozvinúť až do dermatitídy.

Celý článek

Ako začať so športom?

Zuzana Hudecová | 12. 3. 2020

Športovanie je prirodzeným prostriedkom na zlepšovanie celkovej telesnej kondície ľudského organizmu a vedľa zdravej životosprávy a mentálnej pohody patrí k primárnemu spôsobu zabezpečenia dlhého a spokojného života. Každý z nás sa za život nejakému športu venoval (či už len v rámci telesnej výchovy na základnej alebo strednej škole) a vie, ako je pohyb dôležitý nielen v období dospievania, ale aj pre udržiavanie správnej telesnej kondície, a tiež prevenciu neduhov plynúcich z nadmerného príjmu potravy chudobnej na živiny a sedavého spôsobu života.

Celý článek

Aktuálne: Doprava zadarmo na viac ako 4 000 produktov - VIAC TU

Dovezieme vám to zadarmo – VIAC TU

Vyhľadávanie
Vyhľadávam...
Vyhľadávam...
up