MAGAZÍN

TOP 10 ovocných parfumov

TOP 10 ovocných parfumov

Medzi parfumami patria jednoznačne k najobľúbenejším kvetinové, drevité či orientálne vône. Čo ale v prípade, že by ste si vo flakóne našli ovocný kokteil z vašich najobľúbenejších plodov? Za jednoduchosťou ovocných parfumov sa skrývajú komplikované kompozície, ktoré vôňam dodávajú neodolateľnú sviežosť a sladkosť.

TOP Jarné parfumy roka 2021

TOP Jarné parfumy roka 2021

Zima býva občas pekelne dlhá. Na prelome februára a marca sa už väčšina z nás nemôže dočkať jari. A tak, akonáhle sa dni začnú predlžovať a slniečko získavať na sile, sa naša nálada rapídne lepší. Hlavne my ženy sa už veľmi tešíme, kedy konečne zavrieme kabáty a šály hlboko do skrine. Namiesto nich nastupuje priestor pre lodičky, balerínky a rozviate sukne. Práve jar, ako obdobie lásky, nádeje a očakávania, je skvelým obdobím, kedy do svojho života vpustiť nový parfum, ktorý vám dodá energiu a chuť užiť si všetko naplno.

informace

AKCIE, ZĽAVY A NOVINKY NA E-MAIL

Buďte pri tom a majte prehľad o aktuálnych zľavách

info
Ako vybrať správny odtieň rúžu

Ako vybrať správny odtieň rúžu

Predstavte si situáciu, kedy sa túlate uličkami obchodov a prezeráte si najrôznejšie farby a typy rúžov. Tak rada by ste konečne našla nejaký, ktorý vám perfektne padne. Či už výrazný, s ktorým budete neprehliadnuteľná, alebo jemnejší, ktorý skvelo podčiarkne vašu ženskú krásu. Lenže výrobcovia ponúkajú toľko rôznych podtónov, konzistencií a zložení, že sa nákup rúžu z veselého rozptýlenia premení skôr v náročnú misiu.

10+1 tipov, ako skrotiť nepoddajné a elektrizujúce vlasy

10+1 tipov, ako skrotiť nepoddajné a elektrizujúce vlasy

S vlasmi to občas nie je jednoduché. Všetci túžime po krásnych a zdravých kaderách, ktoré sú hebké na dotyk a krásne sa lesknú. Bohužiaľ väčšina z nás so svojou šticou bojuje. Vlasy vedia byť veľmi nepoddajné, a to nielen v lete, ale hlavne v zime, kedy ich trápime pod čiapkami a dielo dokonáva nepriaznivé počasie v kombinácii s horúcim vzduchom vo vykúrených miestnostiach. S týmito neblahými vplyvmi sa však dá bojovať, a my vám teraz prezradíme, ktoré zbrane vám zariadia víťazstvo.


TOP 10 najzvodnejších dámskych parfumov, ktorým podľahne každý muž

TOP 10 najzvodnejších dámskych parfumov, ktorým podľahne každý muž

Viete, že partnera si vyberáme hlavne čuchom? Niektorý nám skrátka vonia viac ako iný. A niektorý nám nevonia vôbec, hoci sa nám na fotke či podľa rozprávania priateľov zdal tak fajn. Samozrejme, že dôležitú úlohu pri voľbe náprotivku hrá tiež vzhľad. Kto tvrdí, že nie, nech si siahne do svedomia :) Napriek tomu ale čuch neradno podceňovať. Ak teda chcete svojho vyvoleného nájsť, myslite na vôňu. Prilákať ho totiž môžete aj správne zvoleným parfumom!

Čo ste nevedeli o značke Tommy Hilfiger?

Čo ste nevedeli o značke Tommy Hilfiger?

Tommy Hilfiger patrí bezpochyby medzi jednu z najrozšírenejších a najobľúbenejších módnych značiek. Kto nepozná spojenie bieleho, modrého a červeného prúžku, akoby nebol! Poznáte však príbeh tejto módnej značky? Pretože cesta za úspechom pre Tommyho Hilfigera rozhodne nebola prechádzka lemovaná ružovými kríkmi. Keby sa však pri prvom neúspechu vzdal, prišli by sme o hromadu skvelé módy a svet by bol o jeden splnený americký sen chudobnejší. Poďte sa s nami vypraviť po stopách slávneho návrhára, ktorý tento rok oslávi 70, narodeniny, a odhaľte najrôznejšie zaujímavosti, ktoré sa s touto značkou viažu.

Urobte si z Valentína najkrajší deň v roku

Urobte si z Valentína najkrajší deň v roku

Február sa pomaly blíži a s ním prichádza aj jeden ľahko kontroverzné sviatok. Jedni ho nenávidia, druhí ho milujú. Štát niekde uprostred skrátka nejde. Áno, reč je o svätom Valentínovi, ktorý tento rok pripadá na nedeľu 14. februára. Patrí medzi hlavné sviatok lásky a zamilovaných, pri ktorom si partneri pripravujú najrôznejšie prekvapenia, teší sa navzájom kyticami, sladkosťami či inými romantickými darčeky a rituály.

Veľký horoskop na rok 2021

Veľký horoskop na rok 2021

Postavenie planét v roku 2021 naznačuje, že náš život sa do skôr zabehnutých koľají len tak nevráti. Svet sa zmení a bude ešte nejakú dobu trvať, než, a či vôbec, bude všetko ako predtým. To ale neznamená, že sa naše životy obráti k horšiemu. Bude však potrebné prispôsobiť sa novým podmienkam, ktoré poskytujú iné, ale nie nevítané príležitosti. Pozrite sa, čo veštia jednotlivým znamením zverokruhu hviezdy a prečítajte si náš veľký horoskop pre rok 2021.

Podporte nás v súťaži ShopRoku 2020

Podporte nás v súťaži ShopRoku 2020

Ako správne zladiť šperky

Ako správne zladiť šperky

Už naši predkovia dobre vedeli, že šperky vie človeka skrášliť. A staroveké amulety, náušnice, koruny aj prstene budí obdiv dodnes. Ľudia ich nosili nielen pre estetické účely a slávnostné chvíle, ale tiež im prisudzovali magické schopnosti a verili, že ich dokážu ochrániť. Táto viera pretrvala do dnešných dní, kedy radi nosíme amulety alebo šperky s rôznymi drahými kameňmi a polodrahokamy, ktorým prisudzujeme určité vlastnosti. Šperky teda majú bohatú históriu.

Vyhľadávam...
Vyhľadávam...
up