Tommy Hilfiger: zmeň svoj svet

Tommy Hilfiger: zmeň svoj svet

Pod značkou Tommy Hilfiger, ktorá dobýva módny svet už bezmála 40 rokov, si väčšina z nás vybaví hlavne štýlové odievanie. Ale Tommy Hilfiger, to nie je len oblečenie s modrým, červeným a bielym prúžkom. Obľúbený módny návrhár sa venoval tiež dizajnovaní hodiniek a šperkov. O tom, že sa mu na poli módnych doplnkov veľmi dobre darí, svedčia tisícky verných zákazníkov, vrátane slušného počtu slávnych osobností. Tommy Hilfiger je totiž synonymom pre sviežu a nespútanú módu, inšpirovanú ruchom a živelnosťou New Yorkských ulíc. Nechajte sa aj vy strhnúť jeho osobitým štýlom a zmeňte svoj svet! 

Hodinky, šperky či parfum Tommy Hilfiger vám vždy dodajú dostatok sebavedomia a odhodlania dokázať všetko, o čom ste kedy snívali.

Vydajte sa cestou Tommyho Hilfigera a zvoľte si ideálnu kombináciu luxusu a čistej elegancie. Vyberte si hodinky, šperky alebo parfum a buďte okúzľujúca za každej situácie.


Hodinky Tommy Hilfiger

Hľadáte hodinky, ktoré sú kvalitné a zároveň oplývajú nadčasovým a mladistvým dizajnom? Zvoľte si Tommyho Hilfigera. Tieto kúsky sú všetko, len nie nudné a usadlé!

Kolekcia dámskych hodiniek Tommy Hilfiger ponúkaj široké množstvo elegantných modelov, medzi ktorými si zaručene vyberiete. Celokovové modely v striebornomzlatom alebo obľúbenom tóne ružového zlata vás jednoducho dostanú. Pokiaľ máte radšej kožené remienky, ani vy neprídete skrátka. Tommy Hilfiger myslel na všetky ženy, ktoré chcú byť trendy a vedia, čo im pristane.

Pánske hodinky Tommy Hilfiger urobia radosť všetkým moderným gentlemanom aj športovo založeným mužom. Alebo patríte medzi obe skupiny? Potom vedzte, že hodinky Tommy Hilfiger sú presne to, čo vášmu zápästiu chýba. Luxusný vzhľad, citlivý a nevtieravý dizajn, ktorý má šmrnc, a predovšetkým vysoká kvalita, to sú základné atribúty modelov od tejto značky. Vyskúšajte ich!


Šperky Tommy Hilfiger

Dokonale vyvážený pomer elegancie a ležérneho štýlu robí zo šperkov Tommy Hilfiger kúsky, ktorým možno ťažko odolať. Kúpte si niektorý zo zaujímavých šperkov Tommy Hilfiger aj vy.

Moderné dámske šperky Tommy Hilfiger sa perfektne hodia pre ženy, ktoré sú trendy a neboja sa výraznejších doplnkov. S dámskymi náhrdelníkmináušnicami aj retiazkami zažiarite ako na pracovnej schôdzke, tak pri slávnostnej večeri. 

Ani páni neprídu skrátka. Medzi pánskymi šperkami Tommy Hilfiger nájdete hlavne krásne, prevažne kožené náramkymladistvé prívesky na retiazky. Vyzerať skvele nikdy nebolo jednoduchšie! 


Parfumy Tommy Hilfiger

Jemnosť, striedmosť, ale aj individualita, sa prejavujú aj v parfumoch Tommy Hilfiger - ako v tých dámskych, tak aj v pánskych. Voľnosť a sviežosť sú viditeľné hneď na prvé privoňanie. Optimistické kvetinové vône pre ženy a svieže parfumy pre mužov nenechajú nikoho chladným. Ideálne pre všetkých pánov a dámy s vycibreným vkusom.

Nechajte sa rozmaznávať. Siahnite po americkom štýle a nebojte sa mu prepadnúť.