Jarný výpredaj s vôňou luxusu

Jarný výpredaj s vôňou luxusu

Do výpredaja

Jar je tu a s ňou prichádza aj veľký jarný výpredaj. Nenechajte si ho ujsť!

Rovnako ako v každej domácnosti, aj v Brasty sa na jar upratuje. Potrebujeme totiž uvoľniť miesto pre nové produkty, ktorými vás chceme potešiť v lete. Čo to znamená pre vás? Že sme ceny vašich obľúbených luxusných produktov zrazili neskutočne nízko. Zaobstarať si teraz môžete značkové parfumy, hodinky aj šperky za výhodnú cenu. Tak na nič nečakajte, zásoby sa míňajú!

Aké produkty chcete získať za svieže jarné ceny?  

Môže sa zdať, že tohtoročná jar je akosi menej veselšia, než tomu zvyčajne býva. Ale o to viac dôvodov urobiť si radosť! Hodinky, šperky ani parfumy rúškom nezakryjete, tak sa smelo pustite do vyberania. 


Na jar s novými hodinkami

Jar je ideálny čas, kedy pustiť do vašej garderóby trochu sviežeho jarného vánku. A ak nechcete zhurta meniť svoj šatník, čo tak začať s novými hodinkami? V našom jarnom výpredaji si teraz môžete zaobstarať značkové pánske aj dámske hodinky za ceny, ktoré sa vyplatia.

Ktoré si vybrať? Pre priaznivcov nadčasového štýlu a čistého designu sú tu modely od Lacoste. Tí z vás, ktorí holdujú skôr zdobenějšiemu luxusu môžu siahnuť po krásnych hodinkách Marc Jacobs. Ak ste zástancami klasiky, určite si vyberiete medzi tradičnejšími kúskami Festina či Timex. A milovníci špičkovej japonskej kvality nespravia chybu s populárnou značkou Casio.

Ak už patríte do akejkoľvek skupiny, z bohatej ponuky si určite vyberiete. 


Všetko voní a kvitne, nenechajte sa zahanbiť

Rozkvitnuté stromy, kríky a lúky sú všade okolo. Prečo sa nimi nenechať inšpirovať? Práve teraz nastal ten správny čas zaobstarať si nový parfum, ktorý vám dodá energiu a vyčaruje úsmev na perách. Pánske aj dámske parfumy môžete teraz získať za príjemné ceny. A že je z čoho vyberať! V rámci jarného výpredaja sme pre vás zlacnili takmer 500 parfumov.

S jarnou zľavou teraz kúpite populárne parfumy z dielne Calvina Kleina, Paco Rabanne, luxusné vône Tom Ford alebo nesmrteľné kúsky od značky Chanel. A pre milovníkov netradičných a prepychových vôní sú tu niche parfumy. Vyberte si napríklad niektorý z klenotov od Montale či Rasasi, ktoré sú skutočne neobyčajné.


Luxusné šperky vám pristanú

Šperkov nie je nikdy dosť. Vyskúšajte niektorý značkový kúsok z našej ponuky a blýskajte sa v žiari jarných lúčov novým náhrdelníkom, náramkom či náušnicami. Jarný výpredaj zasiahol aj vybrané modely obľúbených dámskych a pánskych šperkov, ktoré si teraz môžete zaobstarať s príjemnou zľavou.

Neviete, aké si vybrať? Šperky Tommy Hilfiger predstavujú to najlepšie naprieč všetkými portfóliami. Medzi ich modernými a štýlovými kúskami si vyberú ženy aj muži. A ak vaše srdce plesá nad trblietavým luxusom, určite vyskúšajte šperky Guess.