Niche parfumy: klenoty sveta vôní

  • MAGAZÍN
  • Niche parfumy: klenoty sveta vôní

Niche parfumy: klenoty sveta vôní

Počuli ste už o niche parfumoch? Nejedná sa o obyčajné vône, ale skutočné umelecké skvosty z dielní slávnych parfumárskych domov. S bežnými parfumami ich nie je možné porovnávať. Ich cena je síce vyššia, ale za tak ukážkovú kvalitu to rozhodne stojí. Môžete sa stretnúť aj s úplne neobvyklou ingredienciou ako je napríklad strelný prach a ich intenzita Vás, nielen vďaka vysokej koncentrácii vybraných prísad, pozdvihne na úplne novú úroveň. Čo bolo pôvodne lahôdkou len pre znalcov a niekoľko málo vyvolených, sa teraz stáva dosiahnuteľným aj pre Vás.

 

Nechajte sa uniesť vôňou, ktorá si Vás svojou originalitou úplne podmaní ...


Dámske niche parfumy

Každá zvedavá žena by mala dámsky niche parfum aspoň raz vyskúšať. Neváhajte a niektorý si vyberte - ale len na vlastné nebezpečenstvo. Môžeme Vám garantovať, že akonáhle si raz uvedomíte ten priepastný rozdiel medzi tým, s čím ste sa uspokojila doteraz, a čo môžete mať momentálne, už nič iné, než pravý niche parfum nebudete chcieť - minimálne pre sviatočné príležitosti. Stačí si predstaviť, ako sa Vás ostatní začnú zvedavo a s istou závisťou vypytovať, akú to používate vôňu, že je tak jedinečná a zapamätateľná? Investujte do seba. Doprajte si luxus v podobe parfumu, ktorý perfektne zdôrazní vašu ženskosť. Budete prekvapená, ako rýchlo sa vám to vráti!

VYBERTE SI


Pánske niche parfumy

V ponuke pánskych niche parfumov narazíte na drevité, korenisté, minimalistické aj odvážne vône s nemenej vzácnymi ingredienciami ako sú tie, ktoré by ste našli u parfumov dámskych. Zemité aj citrusové, mužné aj zmyselné, prepracované, nevšedné, jedným slovom - exkluzívne. Tak výnimočnej kvality mohlo byť dosiahnuté len mimoriadne zložitými postupmi. Čo na tom, že sa ich tajomstvo nikdy nedozviete? To Vás trápiť nemusí. Zamerajte sa na to zásadné: siahnite po vôni, ktorá Vás odlíši od ostatných a dodá Vám osobitú iskru, akú nemá nikto iný. Buďte neodolateľní.

VYBERTE SI

 


Niche parfumy unisex

Chcete darovať niche parfum, ale stojíte pred príliš zložitou voľbou? V našej ponuke nájdete nejeden unisex niche parfum, ktorý poteší akéhokoľvek muža alebo ženu. U niche parfumov jednoducho nemožno šliapnuť vedľa. Sú natoľko špecifické a omamné, že sa každému okamžite dostanú pod kožu. Pokiaľ chcete prekvapiť niečím naozaj neobyčajným a cena pre Vás nehrá zásadnú úlohu, pátrajte po exkluzívnych až kurióznych ingredienciách. Skvelým príkladom by mohol byť oud, ktorý je v parfumárskom svete považovaný za mimoriadnu cennosť alebo napríklad absinth či vzácne santalové drevo.  

Uvedomte si, že s niche parfumom darujete ešte oveľa viac, než je s ničím neporovnateľný parfum a krásny umelecky zdobený flakón, na ktorý je radosť pozerať. Zároveň tým hovoríte, že ste si na výbere darčeka dali obzvlášť záležať a že je pre Vás osoba, pre ktorú je určený, zvláštna a nenahraditeľná.

Neschovávajte sa v dave. Vystúpte na výslnie! 

VYBERTE SI