Nechaj sa okúzliť Festinou

Nechaj sa okúzliť Festinou

Začína sa oslava krásy! 

 

Festina, to sú hodinky, ktoré vás doslova pohltia svojou jedinečnosťou. Nuda vám s nimi rozhodne nehrozí. A keď vás raz uchvátia, už vašu pozornosť nestratia. Dokážu vás nadchnúť naozaj rýchlo, aj keď samotný názov značky je odvodený od latinského motta ,,Festina Lente", čo v preklade znamená ,,Ponáhľaj sa pomaly". 


Ktorými hodinkami sa necháte okúzliť?

 

 

Módne dámske hodinky ako Festina Mademoiselle určite potešia každú milovníčku okrúhlych analógových hodiniek. Sú decentné, vkusné, skrátka elegantné. Zažiarite s nimi v akejkoľvek spoločnosti. Niektoré sú dokonca zdobené zirkónmi Swarovski. Nechýbajú tu ani rôzne farebné variácie, vhodné ako pre tých, ktorí obľubujú pestrejšie odtiene, tak aj pre milovníkov známej klasiky.

 

Ďalej vás príjemne prekvapí kolekcia Festina Boyfriend. Nájdete tu aj nejaké pánske modely, ale prevažujú najmä tie dámske. Väčšina týchto modelov je vhodných ku každodennému noseniu. Ich vzhľad nie je rušivý, a hodí sa skôr k džínsom, legínam alebo ku športovejším typom sukní, ako k formálnemu oblečeniu.


Z pánskych kolekcií stojí určite za povšimnutie kolekcia The Originals. Športové analógové hodinky určite ocenia najmä bežci alebo cyklisti. V modrej, červenej, čiernej alebo menej nápadnej béžovej. Z klasickejších možností sa zase ponúka kolekcia Festina Automatic a pre skutočne oddaných športovcov je tu Festina Chrono Bike. Koniec koncov je už známym faktom, že Festina sa stala v roku 1998 oficiálnym časomeračom pretekov Tour de France.


Nech už sa rozhodnete akokoľvek, čaká vás jeden príjemný bonus - výrobky vás nikdy neomrzia. Môžete totiž preskúmať celú škálu detailov, ktoré na prvý pohľad nie sú vôbec patrné. Stále je teda čo objavovať a nechať sa príjemne prekvapiť. Čo viac si priať? 


Ešte ste nenašli ten správny čarokrásny model, ktorý by vás upútal? Nevadí.


Môžete si vybrať z mnohých zaujímavých a nevšedných kolekcií. Alebo si môžete rovno zaopatriť viac modelov, ktoré potom budete vhodne kombinovať s ďalšími doplnkami. Nekončiaca zábava, plná mágie a jasu, začína...