Luxusné parfumy Hugo Boss

Luxusné parfumy Hugo Boss

Značku Hugo Boss asi netreba predstavovať. V podstate je to synonymum kvality. Môžete si kúpiť hodinky, šperky, oblečenie a parfumy Hugo Boss. Spoločnosť Hugo Boss bola založená v roku 1924 v Metzingene. Založil ju Hugo Ferdinand Boss. A pravdepodobne tušíte, odkiaľ pochádza názov tejto značky, ktorá si v priebehu rokov vydobyla pozíciu jednej z najúspešnejších značiek na svete. V súčasnosti sa značka zameriava na dámske a pánske parfumy, módu a rôzne doplnky.

Stále platí, že výrobky Hugo Boss sú vysoko kvalitné a dokonale navrhnuté. Preto sa pri navrhovaní odevov a výrobe kozmetiky sústreďujú na používanie tých najlepších surovín a materiálov. Absolútne prvé parfémy Hugo Boss vznikli v 90. rokoch minulého storočia a okamžite si získali obrovskú popularitu medzi ľuďmi.

 

HugoDamske_SK
HugoPanske_SK

 

Parfumy Hugo Boss majú čo ponúknuť dámam aj pánom. Hugo Boss má celú škálu vôní a nájdete v nej silné korenisté vône aj jemné kvetinové parfumy. Pravdepodobne najobľúbenejšou pánskou vôňou je Hugo Boss No.6 Bottled. Tento parfém je ideálny pre sebavedomých a ambicióznych mužov. Parfum bol predstavený v roku 1998 a dodnes sa vyrába. To jednoznačne svedčí o jeho obľúbenosti.

Z dámskych parfumov by sme mohli spomenúť Hugo Boss Alive. Tento parfém je určený najmä pre ženy s jasnou víziou budúcnosti, ktoré neochvejne kráčajú za svojimi cieľmi. Vôňa zaujme aj svojím flakónom, ktorý navrhla slávna návrhárka šperkov Amelie Riech.

 

Vyberte si parfum Hugo Boss. Uvidíte, že si parfumy tejto značky zamilujete.