Najlepšie valentínske darčeky

Najlepšie valentínske darčeky

Opäť je tu deň, keď si zaľúbenci vyznávajú lásku a keď sa niektoré páry ešte viac zblížia. Prečo je to tak? Pozrime sa bližšie na dátum 14. februára. V kalendári nájdeme pri tomto dátume názov Valentín, to už vieme. Ale kto bol svätý Valentín, ktorého v tento deň oslavujú všetci zamilovaní, vlastne ešte stále nie je dobre známe. Miesto ani dátum jeho narodenia a úmrtia nie sú známe. Keď v roku 496 pápež Gelasius I. prvýkrát stanovil úctu svätého Valentína na 14. február, vyhlásil, že je jedným z tých, ktorých mená sú právom uctievané, ale ich skutky sú známe len Bohu.

Odvtedy sa Valentín oslavuje ako sviatok všetkých zamilovaných. Potešte svoju polovičku alebo milovanú osobu darčekom! Prekvapte značkovým parfumom alebo kozmetikou. Vyjadrite svoju lásku malým darčekom a uvidíte, ako sa váš milovaný poteší, keď si na vás spomenie.

 

Pre koho hľadáte darček?

 

vyprodej cilovky 300x300
vyprodej cilovky 300x300

 

Parfumy

Parfumy potešia ženy aj mužov. Sú univerzálnym darčekom, ktorý sa hodí doslova na každú príležitosť. Môžete si objednať osvedčenú klasiku, teda parfum, ktorý používa vaša polovička alebo milovaná osoba, alebo môžete skúsiť experimentovať a objednať si parfum podľa zloženia. Vedeli ste, že vaša priateľka miluje kvetinové vône? Potom odfiltrujte všetky kvetinové parfumy a vyberte si ten správny. Priateľ má rád korenisté parfumy? Vyberte si z desiatok korenistých vôní. V našej ponuke nájdete vôňu podľa svojho vkusu.

Kozmetika

Nevybrali ste si parfum? Nezúfajte, značková kozmetika vás zachráni! V našej ponuke nájdete značkové šampóny, kondicionéry, krémy, séra, čistiace gély, make-up, maskary, rúže alebo púdre. V ponuke máme aj pánsku vlasovú a pleťovú kozmetiku. Doprajte svojej láske niečo navyše a vyberte si luxusnú kozmetiku za skvelú cenu.