Diesel: ochutnaj úspech

Diesel: ochutnaj úspech

 

NESPÚTANÝ DIESEL

 

Talianska módna spoločnosť Diesel vznikla v roku 1978 v severnom Taliansku pod taktovkou kreatívneho vizionára, ktorého meno znie rovnako úderne, ako názov celej jeho spoločnosti - Renzo Rosso. Diesel, najznámejší európsky výrobca džínsov, sa zameriava predovšetkým na výrobky pre mladšiu generáciu. Ale okrem oblečenia a topánok môže ponúknuť aj kolekciu parfumov, okuliarov, hodiniek, batožiny a kozmetiky ukážkovej kvality.

Neváhajte si to overiť. Nebudete sklamaní


Hodinky Diesel

Veľkolepé, multifunkčné, nápadité, kreatívne, inovatívne, perfektne remeselne spracované, cenovo dostupné a zmyselné – to všetko by sa o hodinkách značky Diesel dalo povedať. Síce nemajú príliš dlhú tradíciu v hodinárskom svete, ale to im na kvalite a pôsobivosti nijak neuberá. Toto sú hodinky, ktoré udávajú štýl a posilňujú vnútornú silu a odvahu prekonávať akékoľvek prekážky. S nimi sa už nikdy nebudete báť vyčnievať z davu. Práve naopak - hravo a nenásilne sa stanete vzorom pre ostatných.

Hodinky Diesel sa vyznačujú svojim sebavedomím a silou. Sú odvážne, netradičné a rychle vám utkvejú v pamäti. Väčšinou narazíte na analógové modely s výrazným ciferníkom, ale našli by ste aj modely digitálne, ktoré majú ľahko starobylý šmrnc. Remienky sa vyrábajú, ako z nerezovej ocele, tak aj z kože v rôznych farebných variáciách.

VYBERTE SI


Parfumy Diesel

Ponuka parfumov Diesel je tiež veľmi originálna a odvážna. Stačí si len prezrieť ich nezvyčajné a osobité flakóny a máte jasno!

Pánske parfumy Diesel vsádzajú na odvahu a neviazanosť, dámske parfumy Diesel zase na romantiku a posilnenie ženskej energie. Kvetinové, drevité aj orientálne vône s nezabudnuteľnou arómou. Sú jemné, a napriek tomu v sebe nesú skryté výzvy a túžbu po dobrodružstve. Skvele zapôsobia na unavenú myseľ i ducha a prebudia vo vás nezvyčajnú inšpiráciu.

VYBERTE SI

 

Na čo ešte čakáte? Túžite po nových zážitkoch, milujete prekvapenia a chcete docieliť dôležité zmeny? Potom potrebujete parfum, ktorý vás podporí vo vašej snahe uspieť. Alebo ho darujte niekomu, o kom viete, že by podobnú morálnu oporu a závan tvorivých podnetov ocenil.

Žite svoj život naplno a nebojte sa zažiariť!