Je na čase skončiť s priemernosťou…

  • MAGAZÍN
  • Je na čase skončiť s priemernosťou…

Je na čase skončiť s priemernosťou…

Tommy Hilfiger patrí k popredným svetovým módnym návrhárom. Začal s jedným skromným obchodíkom v USA (1969), kde predával obľúbené „zvonáče“ (najžhavejšia móda vtedajšej doby) a oblečenie pre fanúšikov slávnych rockových skupín (Aerosmith, Kiss). Akonáhle sa však dostatočne vybúril, zameral sa skôr na tzv. klasický americký štýl – džíny, košele, polo tričká, svetre, sáčka, plátené nohavice aj kraťasy, voľnočasové šaty…Teda taký športovo-elegantný štýl à la vzorný študent, ktorý dobre vie, ako byť „cool“.

Práve reprezentatívne a dokonalé školské uniformy, ktorými sa pyšnia študenti tých najprestížnejších amerických univerzít, sú Tommymu dodnes najväčšou inšpiráciou. Ale určite sa nezameriava len na módu pre vysokoškolákov („generácie Y“). Svoju najväčšiu pozornosť venuje naopak „generácii X“ – otcom a matkám od rodín, ktorí si tiež zaslúžia štýlové a zároveň pohodlné oblečenie z kvalitných materiálov.

Väčšinu vecí navrhuje v tmavo modrej, červenej alebo bielej farbe (podľa vzoru americkej štátnej vlajky), čo okrem jeho vkusu demonštruje i lásku k USA. A vy vďaka tomu akékoľvek oblečenie alebo hodinky Tommy Hilfiger ľahko zladíte so zvyškom vášho šatníka.

Okrem oblečenia a hodiniek vytvára módny dom TH tiež topánky, kabelky, peňaženky, opasky, slnečné okuliare, parfémy alebo bytové doplnky. Jeho zakladateľ Tommy Hilfiger zostáva dodnes hlavným designérom.

Aké hodinky Tommy Hilfiger ťa lákajú?

 

Väčšina módnych pánskych hodiniekkožený remienok, aby sa tak zladili s vašim elegantným štýlom obliekania – košele, kožený opasok a topánky, plátené nohavice… aj k džínam a tričku pristanú, hlavne ak si vyberiete športovejšie vyzerajúci model s 3 korunkami. Ale ak športujete pravidelne, kúpte si radšej hodinky so silikónovým remienkom, ktorý je lacnejší, viac vydrží, a v prevedení od Tommyho Hilfigera je aj neskutočne „in“.

Dámske hodinky Tommy Hilfiger sa v mnohých prípadoch prikláňajú tiež skôr k športovému vzhľadu, ale vždy len tak, aby vás omladili a pritom vám neubrali ani kvapku ženskej zvodnosti. Na výber máte drobnejšie modely s koženým remienkom alebo sebavedomejšie celokovové hodinky s niekoľkými ciferníkmi. Romantičky určite neodolajú kvietkovanej kolekcii Leila.

 

Nežnú dámsku kolekciu Candice charakterizuje drobnejší okrúhly ciferník s jednoduchým designom, ktorý perfektne doplní vypasované letné šaty, spoločenskú blúzku i flanelovú košeľu. Úradníčky a dalšie formálnejšie sa obliekajúce profesionálky istotne potešia celokovové modely osadené zirkónmi.

Niektoré dámske hodinky z kolekcie Pippa sa na prvý pohľad tvária, akože si na romantiku veľmi nepotrpia, ale vzápätí zistíte, že zdanie klame. Už model Pippa 1781926 má v sebe veľa ženského kúzla, ale akonáhle uvidíte strieborné Pippa 1781920 alebo ešte úchvatnejšie Pippa 1781922 z ružového zlata, ktorých ciferníky zdobia kvety, ocitnete sa v raji.

Pánsku kolekciu Decker si zamilujú všetci muži, ktorí tajne horia láskou k svojmu autu alebo motorke. Tieto hodinky majú rovnako ako váš „plechový miláčik“ pevnú oceľovú kostru, našlapaný motor a mimoriadne vydarený tuning.

Aj pánske hodinky z kolekcie Denim z vás urobia „alfasamca“, vždy keď si ich nasadíte na zápästie. Väčšinou silikónový remienok vám nezkazí žiadnu zábavu, a ich zvodný design sa vždy postará o príjemnú spoločnosť. A ako už ich názov prezrádza, v kombinácii s džínami nikdy nevstúpite vedľa.

Akcia


 

NOVINKY