Orientálne parfumy Rasasi

Orientálne parfumy Rasasi

 

Parfémy Rasasi zaujmú každého milovníka orientálnych vôní, ale oslovia aj tých, ktorí dávajú prednosť ľahším a osviežujúcim kompozíciám. Parfémy Rasasi majú čo ponúknuť každému.

 

 

Rasasi je rodinná spoločnosť založená v roku 1979. Medzi ich známe a obľúbené orientálne vône patrí parfumovaná voda Rasasi La Yuqawam - dámska verzia obsahuje žiarivé santalové drevo, lahodnú škoricu a pižmo, zatiaľ čo pánska verzia obsahuje jantár, kožu a semiš doplnené drevitými tónmi. Je to parfum, ktorý si zamilujete na prvé privoňanie a doslova sa do neho zamilujete.

Ak hľadáte niečo klasickejšie, môžete vyskúšať parfém Rasasi Blue Lady, ktorý vonia ako kytica čerstvých kvetov s nádychom citrusov. Ovocné a kvetinové tóny sú tiež základom neuveriteľne zmyselnej a očarujúcej parfumovanej vody Rasasi Hawas for Her. Táto vôňa je k dispozícii aj vo verzii pre mužov, tentoraz s tónmi ambry, bergamotu a pomarančového kvetu. Uvidíte, že si tento parfum opäť zamilujete na prvé privoňanie. Ide o netradičné vône, ktoré zaujmú vaše okolie a dodajú mu pocit jedinečnosti.

 

Najobľúbenejšie parfémy Rasasi