Parfumy za super ceny

Parfumy za super ceny


Deň čo deň sa prebúdzame v posteli aby sme vykonali svoje ranné rituály, vyrazili do práce, zvládli všetky úlohy, ktoré nám pre dnešok život prichystal, potom trochu zábavy alebo športu a opäť ľahnúť do postele. Stereotyp všedných dní ale môžeme rozbiť. A nie je k tomu potreba veľa. Pustite do svojho sveta parfumy, ktoré dokážu premeniť obyčajné chvíle na čarovné okamihy. Stačí si len dobre vybrať, a váš deň už nikdy nebude rovnaký!


ParfumyDarčeky k objednávke

Ku každej objednávke, ktorú na našom eshope dokončíte, získavate nárok na darček. Svoj darček si jednoducho vyberte v nákupnom košíku a pridajte si ho k objednávke.


Doprava zadarmo

  • AKTUÁLNE: DOPRAVA ZADARMO NA VIAC AKO PRODUKTOV

Radi nakupujete cez internet, ale prieči sa vám myšlienka utrácania nemalej sumy peňazí za poštovné? V tom prípade máme pre vás skvelú správu! U nás nakúpite svoje obľúbené produkty, a my vám ich zadarmo dovezieme až domov. Tak zaplatíte skutočne len za ybrané hodinky, parfém, kabelku alebo vlasovú kozmetiku – bez otravných poplatkov za balenie a dopravu. 

Produkty s dopravou zadarmo


Pre koho vyberám vôňu?


Už naši predkovia v starovekej Arábii považovali parfumy za základný skrášľujúci prvok. To sa nezmenilo do dnešných dní a predaj parfumov patrí medzi obľúbené oblasti krásy. Správne zvolená vôňa dokáže veľa. Dodáva energiu a optimizmus, vie nás zahaliť závojom tajomna, zvládne povzbudiť, dodať sebavedomie aj podporiť charizmu. Kvalitný parfum dokáže viac než dobrý make-up alebo perfektný účes. Svojho nositeľa sprevádza na každom kroku a všetkých v okolí na seba upozorní. Na pánske a dámske parfumy preto neradno zabúdať. Zmeňte obyčajný deň na plejádu zážitkov s novou vôňou!Aký druh vône zvoliť?


Keď vyberáte nový parfum, zamerajte sa na to, na aké príležitosti ho chcete nosiť. Na bežné nosenie do práce sa hodia najmä kvetinové, citrusové či drevité parfumy. Ak vás ale čaká nejaká špeciálna večerná udalosť, nebojte sa siahnuť po ťažšom orientálnom či cyprusovom parfume, ktorý si v týchto situáciách určite môžete dovoliť.

V kvetinových parfumoch dnes nájdete prakticky všetky druhy kvetov. Najčastejšie sú to ruže, jazmín, konvalinka, fialka či tuberóza. Často sa kombinujú s ovocnými tónmi. Kvetinové nebývajú iba dámske parfumy, ale nájdeme medzi nimi aj zástupcov pánskych parfumov. 

Citrusové parfumy obsahujú výťažky z citrusových plodov. Sú veľmi osviežujúce, s ľahko nahorklými podtónmi. Vynosíte ich v horúcich dňoch, kedy vám dodajú energiu a veselú náladu.

Obľúbené medzi ženami aj mužmi sú drevité parfumy, ktoré sa hodia na akúkoľvek príležitosť. Ak nie je súčasťou vanilka, nebývajú sladké, a sadnú vyzrelejším osobnostiam. Väčšinou obsahujú santalové, cédrové alebo ebenové drevo v kombinácii s exotickými kvetinami či korením.

Orientálne parfumy patria medzi najstaršie vôbec. Prímesi orientálneho korenia ako je klinček, škorica, vanilka, tiež ambra, čokoláda, karamel, káva, datle či broskyne tvoria zaujímavé, exotické vône, ktoré urobia svojmu nositeľovi auru tajomna a neznámych, ďalekých krajín.

Najmenej časté sú chyprové (čítame šiprové) parfumy. Honosia sa zemitými, mechovými a drevitými podtónmi, ktoré im prepožičiava konárnik. Kombinujú sa s citrusmi, živicou a ambrou, ktoré im dodávajú ľahko sladkastú a zároveň sviežu vôňu.


Aký je rozdiel medzi parfumom, toaletnou vodou a kolínskou?

Parfumy rozdeľujeme aj podľa koncentrácie vonnej látky: 

  • Parfum - 20-40% vonnej esencie na 90-96% liehu, voní 5-8 hodín
  • Parfumovaná voda (EDP) - 15-20% vonnej esencie na 85-90% liehu, voní 4-5 hodín 
  • Toaletná voda (EDT) - 5-15% vonnej esencie na 80% liehu, voní 2-3 hodiny 
  • Kolínska voda (EDC) - 2-4% vonnej esencie na 70% liehu, voní 2 hodiny 

 

BESTSELLERY