Hodinky Gant: dokonalý štýl

Hodinky Gant: dokonalý štýl

Táto značka vznikla pôvodne v Spojených štátoch v roku 1949. Spoločnosť "Gant Shirtmakers" založil vizionár Bernard Gantmacher a vytvoril tak prvú módnu značku v USA, ktorá sa zameriavala čisto na výrobu pánskeho oblečenia. Značka sa preslávila vďaka svojej povestnej kvalite, inovatívnym nápadom, kreativite, neformálnosti, ale tiež vďaka porozumeniu zákazníka. Už v 60. rokoch sa Gant stal druhým najväčším výrobcom košieľ a získaval si stále väčšie uznanie a obľubu.

Značka sa zameriava na výrobu šiat, košieľ, svetrov, tričiek, obuvi, slnečných okuliarov a v neposlednom rade dámskych aj pánskych hodiniek. Súčasným majiteľom je síce švajčiarska spoločnosť Maus Fréres, základné charakteristiky

Hodinky Gant

Klasické a kvalitné, skrátka ideálna kombinácia - také sú všetky hodinky značky Gant. Decentné prepojenie prvkov vyladili ich výrobcovia k úplnej dokonalosti. Každé hodinky však pôsobia úplne iným dojmom. Ktoré na vás zapôsobia najviac?


Pánske hodinky Gant

Pánske hodinky značky Gant – to je elegancia a luxus za tú správnu cenu. Sú kvalitné, nie príliš extravagantné, a napriek tomu originálne. Stanú sa vaším praktickým spoločníkom aj vkusným doplnkom. Potešia vás ich vychytávky i kombinácie európskeho a amerického štýlu. S koženým, oceľovým, textilnom i silikónovým remienkom - stačí si len vybrať.

Aj farebné variácie vás prekvapia. Púzdro hodiniek nájdete totiž aj vo farbe obľúbeného ružového zlata, ktoré pôsobí veľmi prepychovo, a zároveň decentne - a to aj s tmavo zeleným remienkom, ktorý hodinkám dodá zase trochu športový nádych.

VYBERTE SI


Dámske hodinky Gant

U dámskych kolekcií nájdete tiež mnoho farieb, materiálov a štýlov. Už na pohľad sú o niečo jemnejšie a krehkejšie, než hodinky pánske, takže sa hodia aj na veľmi útle zápästia. Perfektne doplnia akýkoľvek odev, ktorý si vezmete na seba. Strieborné, čierne, zelené, hnedé, šedé aj modré, s modrým i hnedým ciferníkom - niektoré kombinácie vás najprv trochu prekvapia, ale potom vás prinútia uznanlivo prikývnuť.

Napríklad strieborné hodinky s vínovo červeným ciferníkom Gant Reddell GTAD09000499I, sú skvelým príkladom podobnej situácie. Sú vkusné, triezve, a napriek tomu akosi svojrázne. Ich posolstvo je veľmi vecné. Povedia o vás jediné: "Viem, čo chcem a stojím si za tým".

VYBERTE SI

Majte svoj štýl, ktorý vám pristane. Správne hodinky vydajú za tisíc slov. Stačí jediný pohľad.

 

Práve prebieha mega výpredaj! Viac tu

Práve prebieha mega výpredaj! Viac tu

Vyhľadávam...
Vyhľadávam...
up