Hodinky Gant: dokonalý štýl

Hodinky Gant: dokonalý štýl

Táto značka vznikla pôvodne v Spojených štátoch v roku 1949. Spoločnosť "Gant Shirtmakers" založil vizionár Bernard Gantmacher a vytvoril tak prvú módnu značku v USA, ktorá sa zameriavala čisto na výrobu pánskeho oblečenia. Značka sa preslávila vďaka svojej povestnej kvalite, inovatívnym nápadom, kreativite, neformálnosti, ale tiež vďaka porozumeniu zákazníka. Už v 60. rokoch sa Gant stal druhým najväčším výrobcom košieľ a získaval si stále väčšie uznanie a obľubu.

Značka sa zameriava na výrobu šiat, košieľ, svetrov, tričiek, obuvi, slnečných okuliarov a v neposlednom rade dámskych aj pánskych hodiniek. Súčasným majiteľom je síce švajčiarska spoločnosť Maus Fréres, základné charakteristiky

Hodinky Gant

Klasické a kvalitné, skrátka ideálna kombinácia - také sú všetky hodinky značky Gant. Decentné prepojenie prvkov vyladili ich výrobcovia k úplnej dokonalosti. Každé hodinky však pôsobia úplne iným dojmom. Ktoré na vás zapôsobia najviac?


Pánske hodinky Gant

Pánske hodinky značky Gant – to je elegancia a luxus za tú správnu cenu. Sú kvalitné, nie príliš extravagantné, a napriek tomu originálne. Stanú sa vaším praktickým spoločníkom aj vkusným doplnkom. Potešia vás ich vychytávky i kombinácie európskeho a amerického štýlu. S koženým, oceľovým, textilnom i silikónovým remienkom - stačí si len vybrať.

Aj farebné variácie vás prekvapia. Púzdro hodiniek nájdete totiž aj vo farbe obľúbeného ružového zlata, ktoré pôsobí veľmi prepychovo, a zároveň decentne - a to aj s tmavo zeleným remienkom, ktorý hodinkám dodá zase trochu športový nádych.

VYBERTE SI


Dámske hodinky Gant

U dámskych kolekcií nájdete tiež mnoho farieb, materiálov a štýlov. Už na pohľad sú o niečo jemnejšie a krehkejšie, než hodinky pánske, takže sa hodia aj na veľmi útle zápästia. Perfektne doplnia akýkoľvek odev, ktorý si vezmete na seba. Strieborné, čierne, zelené, hnedé, šedé aj modré, s modrým i hnedým ciferníkom - niektoré kombinácie vás najprv trochu prekvapia, ale potom vás prinútia uznanlivo prikývnuť.

Napríklad strieborné hodinky s vínovo červeným ciferníkom Gant Reddell GTAD09000499I, sú skvelým príkladom podobnej situácie. Sú vkusné, triezve, a napriek tomu akosi svojrázne. Ich posolstvo je veľmi vecné. Povedia o vás jediné: "Viem, čo chcem a stojím si za tým".

VYBERTE SI

Majte svoj štýl, ktorý vám pristane. Správne hodinky vydajú za tisíc slov. Stačí jediný pohľad.