TOP jesenné parfumy

TOP jesenné parfumy

Vôňa jesene

Až sa dni začnú pomaly krátiť, na zemi zašuští prvé farebné lístie a šatníky sa zaplnia teplejšími vrstvami oblečenia, bude to znamenať jediné: Leto je na sklonku. Je nevyhnutné využiť každú príležitosť na príjemné posedenie u pumpkin latté, na záhradke obľúbenej kaviarne, naposledy vystaviť tvár zlatistým lúčom podvečerného slnka a objaviť nie len všetky chute ale predovšetkým aj vône nadchádzajúcej sezóny. Od ľahkých, letne sviežich kompozícií, nasleduje posun k intenzívnejším, sýtejším a zmyselnejším nuansám. Do súperenia o najlepšieho voňavého spoločníka tejto jesene sa zapájajú tie najvýznamnejšie značky parfumov a vybrať víťaza určite nebude len tak.


Jesenné bestsellery

Dolce & Gabbana
Pour Homme

Vybrať

Hugo Boss
Boss No.6 Bottled

Vybrať

DKNY
Be Delicious

Vybrať

Hugo Boss
Boss Orange

Vybrať


A ktoré vône bodujú v celosvetovom meradle?

Pozor! Vybrané vône máme len po pár kusoch!


Jo Malone Star Magnolia EDC

Britská značka Jo Malone, pomenovaná po svojej zakladateľke, je symbolom exkluzívnych vôní pre zasvätené. Značka, ktorá je populárna najmä v Európe, si našla svojich verných priaznivcov aj v tých najvyšších kruhoch. Dokonca aj Meghan Markle používa Jo Malone Wild Bluebell Cologne. Jednou zo žiarivých hviezd Jo Malone, a zároveň naším odporúčaním pre jesenné obdobie, je Star Magnolia EDC. Vôňa, ktorú otvára živý citrón, vzápätí ju zjemňujú hodvábne belostné okvetné lístky magnólie, je na konci zmyselne upevnená krémovou esenciou santalového dreva. Kto raz skúsi...


Skladom: nie je skladom Privoňať si


Burberry Her Intense EDP

A Britániu ešte neopustíme. Nový prírastok do portfólia vôní Burberry je Her Intense. Veľmi gurmánska vôňa, ktorá svojej nositeľke dodáva špecifickú britskú vznešenosť. Hlboká a rafinovaná vôňa šťavnatých černíc a čerešní v kombinácii s jazmínom, fialkou a drevitými akordami v sebe nesie energiu priamo z centra Londýna. Minimalistický flakón inšpirovaný legendárnym dizajnom, vôňa klasickej Burberry Her dostal tmavší odtieň a intenzívnejšiu náplň, ako k obdobiu jesene a zimy pristane.


Skladom: nie je skladomPrivoňať si


Lancome Idôle EDP

Zahaľovať sa v daždivých a mrazivých dňoch len do hrejivých drevitých tónov ale nie je dogma, veď kvetinové nuansy majú naopak schopnosť prežiariť temnotu a pochmúrnu náladu. Ruže, jazmín alebo jemné pomarančové kvety sú v tomto období vítanou pripomienkou hrejivého slnka a rozkvitnutých záhrad, na ktoré si budeme musieť pár mesiacov počkať. Obľúbená značka Lancôme nám túto trpezlivú túžbu skvelo sformovala do kvetinovej novinky idola. Noblesne ženská vôňa je poháňaná zamatovou sviežosťou ruže a pritom stojí pevne na podmanivej sile chypre, podčiarknutá vanilkou, cédrom a pačuli. Táto zamatová čistota je víziou úspechu nielen tejto vône, ale aj svojich nositeliek.


Skladom: 3Privoňať si


Bottega Veneta Illusione EDT

Taliansky západ slnka v sebe ukrýva aj unikátne zloženie exkluzívnych vôní Illusion značky Bottega Veneta. Túto podmanivú ilúziu, prchký okamih medzi snom a realitou je možné prežiť v dámskej aj pánskej verzii. Kvetinovo drevitá vôňa rozvíja aromatickými čiernymi ríbezľami jemnú sviežosť kvetov pomarančovníkov a následnosť zrelých fíg. Vôňa je výrazom talianskej zmyselnosti, ktorú dopĺňa olivové drevo a esencie z fazule tonka. Túto zložku má spoločnú aj so svojim pánskym protipólom. Bottega Veneta Illusion Male je ale o poznanie divokejšie zasnúbenie horkého pomaranča so živicou na vetiverovom pozadí. Nadčasovosť a kontrast je vyjadrený aj vo flakónoch, ktoré kombinujú strohý dizajn s organickými líniami a prvky čerpajúce svoju silu z lomu svetla.


Skladom: nie je skladomPrivoňať si