Kúzelná Veľká noc

Kúzelná Veľká noc

Hodinky všetkých tvarov a farieb! Jarné mesiace si žiadajú pestrosť! Nebojte sa experimentovať. Teraz je presne ten pravý čas!

 

Nastáva obdobie svadieb, výletov a teplých jarných dní. Urobte si radosť nejakou drobnosťou, prichystajte si svadobný dar pre spokojných novomanželov alebo skrátka len obdarujte niekoho, koho máte radi. 

 

Preskúmajte všetky možnosti

 

Vyberte si z veľkého množstva značkových výrobkov. Zatúžili ste po klasických hodinkách od popredných svetových výrobcov, značkovom parfume alebo originálnom šperku? A čo takto malý bonus? Môžete sa totiž tešiť na dopravu zadarmo a darček navyše!

 

Hodinky

Ktoré hodinky sú tie pravé? Ktoré vás najviac rozžiaria počas teplých jarných mesiacov, a ktoré budú lepšie, než akákoľvek veľkonočná nádielka? Či už Vám ich domov prinesie veľkonočný zajačik, poštár alebo kuriér, máte sa rozhodne na čo tešiť. Môžete si vybrať z mnohých modelov jemných dámskych hodiniek aj mužných hodiniek pánskych.

Vyber si

Niečo pre pánov...

Pánom, ktorí sa vyžívajú v osvedčenej klasike by sme radi odporučili hodinky Festina Chronograph alebo Festina Retro. Iste vás zaujmú aj vkusné pánske hodinky z dielne svetového módneho návrhára – hodinky Michael Kors.

Ste športovo založený typ, ktorý sa už nemôže dočkať, ako opäť vyrazí na bicykel, alebo zdolávať horské vrcholy? Prezrite si hodinky z rady Casio G-Shock, ktoré bez problémov vydržia takmer čokoľvek. Na bicykel zase skvele sadnú hodinky Festina Chrono Bike.

Niečo pre dámy...

Každá žena, ktorá miluje eleganciu iste ocení pôvabné modely dámskych hodiniek Daniel Wellington alebo Fossil. Športovkyniam doporučujeme dámske hodinky Casio Baby-G, ktoré v ničom nezaostávajú s ich pánskou obdobou (Casio G-Shock).

Paleta farieb

Ale je tu predsa čas jasných farieb a optimistických zajtrajškov, takže prečo rovno nesiahnuť po niečom takom? Dámy, ktoré veľa času trávia vonku, by určite mali vyskúšať hodinky z rady Casio Sports a Casio Collection. Nájdete medzi nimi hneď niekoľko farebných variácií v krásnych a priamo v jarných odtieňoch! Farebné hodinky pre pánov ponúka napríklad kolekcie Festina The Originals.

Rozjasnite sa veselými farbičkami, ktoré vás nabijú novou energiou. Zima je konečne za vami!


Parfumy

Ktoré jarné vône sú tie najlepšie? To je jednoduché. Tento rok majú byť v kurze svieže citrusové a jemné kvetinové vône. Správne zvolený parfum vám dokonale zdvihne náladu už na prvé privoňanie. Vyberte si z obľúbených dámskych a pánskych parfumov, a ak túžite skúsiť niečo nové a spoznať kvalitu, o akej sa vám zatiaľ ani nesnívalo, vyskúšajte niektorý z našich niche parfumov. Tie sú totiž úplne mimoriadne.  

Vyber si

Prajeme Vám veselú Veľkú noc!

A šťastný výber tých správnych hodiniek a parfumov ...

Vyhľadávanie
Vyhľadávam...
Vyhľadávam...
up