Vlasová kozmetika za super ceny

Vlasová kozmetika za super ceny

Krásne a zdravé vlasy sú povestnou korunou krásy. Veľakrát je ale ťažké vysnívané vlasy získať. Bráni nám v tom nielen genetika, ale aj zle zvolené prípravky, strava alebo neúmerné zaťažovanie farbením a tepelnou úpravou. Účinnou zbraňou číslo jedna je rozhodne profesionálna vlasová kozmetika, ktorú lacnými prípravkami z drogérie nikdy nenahradíte. Tak doprajte svojim vlasom tú najlepšiu starostlivosť a sledujte, ako hebké, žiarivé a zdravé dokážu byť!Darčeky k objednávke

Ku každej objednávke, ktorú na našom eshope dokončíte, získavate nárok na darček. Svoj darček si jednoducho vyberte v nákupnom košíku a pridajte si ho k objednávke.


Doprava zadarmo

  • AKTUÁLNE: DOPRAVA ZADARMO NA VIAC AKO 3 500 PRODUKTOV

Radi nakupujete cez internet, ale prieči sa vám myšlienka utrácania nemalej sumy peňazí za poštovné? V tom prípade máme pre vás skvelú správu! U nás nakúpite svoje obľúbené produkty, a my vám ich zadarmo dovezieme až domov. Tak zaplatíte skutočne len za ybrané hodinky, parfém, kabelku alebo vlasovú kozmetiku – bez otravných poplatkov za balenie a dopravu. 

Produkty s dopravou zadarmo


Pre koho vyberám vlasovú kozmetiku?


Každé vlasy si zaslúžia tú najlepšiu starostlivosť, či už dlhé dámske vlasy alebo krátky mužský zostrih. V našej ponuke nájdete pánsku aj dámsku vlasovú kozmetiku za skvelé ceny. Stačí si len vybrať!

Starostlivosť ako zo salónu

Ak chcete vašim vlasom dopriať luxusnú starostlivosť ako u kaderníčky aj pri bežnom domácom umývaní, vyberte si niektorý z kvalitných produktov. Vyberať môžete z prémiových značiek typu Wella Professionals, L'Oréal Professionnel, Kérastase, Matrix alebo Schwarzkopf Professional. Každý z nich sa o všetky vlasy skvele postará a krásne vlasy sa stanú úplne bežnou vecou.

Kozmetika podľa typu vlasov - voľte tú správnu starostlivosť na mieru

Než sa rozhodnete investovať do vlasovej starostlivosti, je potrebné poznať typ vašich vlasov. Ani tie najlepšie a drahé prípravky nebudú dobre fungovať, ak si svoj vlasový typ zle určíte.

Normálne vlasy - máte šťastie. Vaše vlasy sa príliš nemastia, nie sú suché, ani netrpia na rozštiepené končeky. Nezabúdajte však na hydratáciu, ktorá podporí lesk a hebkosť vašich vlasov.

Suché a poškodené vlasy - Častý jav u vlasov odfarvovaných alebo príliš zaťažovaných stylingom, ale aj genetická diagnóza. U týchto vlasov je potrebné dbať na pravidelnú a intenzívnu kúru. Používajte masky na vlasy a vyživujúce oleje, ktoré zabránia štiepeniu. Vlasy vždy chráňte pred teplom špeciálnymi prípravkami!

Farbené vlasy - Tento typ vlasov je potrebné ošetrovať špeciálnou starostlivosťou na farbené vlasy, ktorá posilnia oslabené vlasy a postará sa o to, aby vaša farba vydržala čo najdlhšie krásna a žiarivá.

Jemné vlasy - Najväčším problémom jemných vlasov je ich nedostatočný objem. Aby vlasy nepôsobili spľasnuto a mastne, doprajte im produkty, ktoré ich prevzdušnia a nadvihnú. Vyhýbajte sa ťažkým maskám a olejom. Používajte tužidlo.

Kučeravé a nepoddajné vlasy - Skrotiť vlny niekedy býva poriadny oriešok. Tento typ je náchylný na poškodenie, má sklony k lámaniu a štiepeniu. Určite vlnité vlasy nerozčesávajte jemným hrebeňom, skôr voľte väčšie a silnejšie zuby. Vhodnými produktami sú tiež uhladzujúce mlieka.

Mastiace sa vlasy - Bývajú zdravé, ale s nadmernou produkciou mazu sú často spľasnuté a rýchlo sa mastia. Mastné vlasy pokojne umývajte každý deň, stačí zvoliť správne prostriedky, ktoré ich nebudú zaťažovať. Vyhýbajte sa tiež príliš horúcej vode a horúcemu vzduchu z fénu.

Druhy produktov, ktoré vyčarujú dokonalé vlasy

Keď už viete, aký typ vlasov je ten váš, zostáva si len vybrať z ponuky vhodných prípravkov. Ak zvolíte správny šampón, nemusíte sa báť ani častého umývania. Pri každom umývaní vlasov používajte kondicionér, ktorý vlasy zacelí a uhladí. Ak vám nevyhovuje klasický, vyskúšajte bezoplachovú starostlivosť, ktorá je v dnešnej uponáhľanej dobe výborným riešením. Vhodné je myslieť aj na zloženie produktov a voliť bezpečne. Veľmi populárna je prírodná kozmetika na vlasy, ale myslite na to, že veľakrát nie je tak účinná ako profesionálne prípravky vyvinuté v laboratóriach.

Aspoň raz týždenne je vhodné na vlasy aplikovať vlasovú masku, ktorá ich vyživí naozaj do hĺbky. Populárne sú aj vlasové oleje a séra, ktoré bránia štiepeniu a lámaniu vlasov. Posledným krokom je potom samozrejme finálna úprava. Laky na vlasy, vlasové tužidlá, pasty a krémy sa postarajú o to, aby bol váš účes odzbrojujúci.