Výhody nákupu na Brasty.sk

Nákupom v našom e-shope nezískate iba vysnívané hodinky, parfém alebo kozmetiku, ale aj mnoho ďalších benefitov. Veríme, že balíček okamžitých výhod a služieb do budúcna vám nákup na Brasty.sk maximálne spríjemní a budete sa k nám s radosťou vraciať. 

Čo všetko vám konkrétne ponúkame?

  1. Originálny značkový tovar
  2. Najlepšiu ponuku na trhu
  3. Darček zdarma
  4. Garanciu vrátenia alebo výmeny tovaru do 30 dní
  5. Doživotnú možnosť vrátenia nepoužitého tovaru
  6. Doživotný pozáručný servis


Originálny značkový tovar

Všetky hodinky nakupujeme výhradne od overených dodávateľov. V našej ponuke nájdete tie najvyhlásenejšie hodinárske, módne a kadernické značky: Casio, Festina, Invicta, Hugo Boss, Rosefield, Timex, Chanel, Gucci, Versace, Guess, DKNY, Burberry, Dior, Calvin Klein, Matrix, L'Oréal, Wella, Kérastase a ďalšie. Tie už viac ako 7 rokov distribuujeme po celej Českej republike aj do zahraničia. Dôkazom pravosti sú milióny spokojných zákazníkov. 


Najlepšia ponuka na trhu

Usilovne pracujeme na tom, aby náš internetový obchod nebol len obyčajným „stánkom s lákavými cenami", ale miestom, kde sa cítite dobre, a tak sa k nám s radosťou vraciate. Preto každý deň porovnávame našu cenovú ponuku s konkurenčnými e-shopmi a ponúkame vám skutočne tie najnižšie možné ceny.  Ďalej si zakladáme na: komunikácií so zákazníkmi (o ktorú sa svedomite starajú slečny z nášho call centra a osobného odberu), rýchlom doručení (do druhého dňa) a lacnom poštovnom (DHL, Zásielkovňa), pretože každá časť celku je dôležitá. 


Darček zdarma

Ku každej objednávke od nás získate darček zdarma. Ich ponuku čas od času obmieňame, preto vás potešíme vždy niečim novým. Pozrite sa na našu aktuálnu ponuku darčekov zdarma!


Garancia vrátenia alebo výmeny tovaru do 30 dní

Ako už dobre viete, ako spotrebiteľ máte zo zákona nárok na odstúpenie od kúpnej zmlúvy do 14 dní od dátumu prevzatia tovaru. My pre vás však máme dvojnásobok!

Uvedomujeme si, že nakupovanie na internete je určitou stávkou do lotérie. V tom majú kamenné obchody určitú výhodu. Ale čo sa týka práve napr. parfémov, ani tam nemáte šancu poznať, či vám skutočne sedí. Každá vôňa má 3 fázy, v ktorých sa presadzujú vždy iné vonné esencie - hlava, srdce a základ. V parfumériach sa zoznámite len s hlavou (a naviac nie úplne jasne, pretože vo vzduchu sa tam "vznáša mnoho ďalších hláv"). Na základ si však počkáte kľudne aj niekoľko hodín, a občas vás môže dosť nemilo prekvapiť... Preto možnosť ovoňať parfém v predajni vám celkovú spokojnosť s nákupom rovnako nezaručí.

Ešte s väčšou neistotou sa zákazníci bežne stretávajú pri nákupe kvalitných značkových hodiniek, ktoré oproti parfémom alebo vlasovej kozmetike stoja nemalé peniaze, preto by ich majiteľom mali robiť radosť nie mesiace, ale roky... Ak vzhľadovo odpovedajú vášmu vkusu alebo nie, si behom 2 týždňov určite zvládnete ujasniť, ale k úplnému uspokojeniu vám tiež musia dobre padnúť - tzn. pevne držať na zápästí a neobmedzovať vás v obľúbených činnostiach. 

Z týchto dôvodov, čokoľvek si od nás objednáte, a nebude vyhovovať vašim predstavám, môžete tovar bez udania dôvodu vrátiť alebo vymeniť až do 30 dní. Samozrejme na tovare nesmú byt viditeľné žiadne známky opotrebenia. Peniaze vám v prípade vrátenia pošleme obratom späť na váš bankový účet.


Doživotná možnosť vrátenia nepoužitého tovaru

Poznáte to. Kúpite si niečo, bez čoho si ďalej neviete predstaviť svoj život, ale po určitej dobe príde drsné precitnutie.... Alebo chcete urobiť niekomu radosť, podľa vás tým najkrajším darčekom, ale vzápätí zistíte, že vkus obdarovaného sa od toho vášho zásadne líši... Či už tak, alebo onak, u nás máte možnosť obe situácie ľahko napraviť.

Pánske alebo dámske hodinky nie sú zrovna lacnou záležitosťou, preto chápeme, že nad ich kúpou (či už pre seba alebo niekoho blízkeho) môžete dlho váhať. Ale nákup v našom internetovom obchode vás zbaví pochybností! Nepoužité a hlavne nepoškodené hodinky nám môžete kedykoľvek jednoducho poslať. V prípade, že budú skutočne "ako nové", radi vám ich vymeníme za iný model alebo vám za ne obratom vrátime celú čiastku späť na váš bankový účet.


Doživotný pozáručný servis

Rovnako ako nové auto, aj hodinky by ste mali raz za čas (optimálne každé 2-3 roky) poslať na servisnú kontrolu. Len tak si môžete byť istý ich stopercentnou funkčnosťou. Zvýšenú pozornosť venujte najmä vodotesným hodinkám. Ak si ich vezmete napr. do slanej, príliš studenej alebo príliš teplej vody, následkom agresívneho pôsobenia soli alebo teplotnej rozťažnosti, môže začať do nich prenikať voda. Akonáhle zaznamenávate vo vnútri hodinového púzdra hoci len trošku vlhkosti (väčšinou sa orosí sklíčko), dajte si svoje hodinky ihneď skontrolovať. Vďaka správnej starostlivosti vám budú bezchybne slúžiť kľudne aj 80 rokov.

Potrebujete vykonať servis (skúšku vodotesnosti, čistenie púzdra, nastavenie atď.) vymeniť batériu alebo niečo opraviť, ale neviete na koho sa obrátiť? Pošlite nám svoje hodinky a my sa o všetko postaráme. Nezáleží na tom, kedy ste ich u nás zakúpili. Pomôžeme vám.