XXL ponuka

XXL ponuka

Prečo trocháriť? Pripravili sme pre vás XXL ponuku, ktorá je skutočne megalomanská. Za skvelé ceny si môžete v našom e-shope objednať XXL balenie parfumov, ktoré vám nejaký ten piatok určite vydrží. V ponuke máme aj atraktívne hodinky, ktoré nikto neprehliadne. A šperky? Tie máme tiež! Veľké náramky a decentné náušnice vás nenechajú chladnými. Z kozmetiky vám potom môžeme ponúknuť XXL obaly, ktoré sú nielen veľké, ale aj za zvýhodnené ceny. Doprajte si XXL balenie parfumov a kozmetiky, alebo výrazné hodinky a šperky za ceny, ktoré sú viac ako výhodné..

 

XXL HODINKY

Hodinky
Hodinky

Výrazné hodinky sú ideálne pre tých, ktorí sa neboja ukázať okoliu svoje sebavedomie. Do našej XXL ponuky sme pre vás vybrali naozajstné skvosty zo sveta hodiniek. Na svoje si prídu ženy aj muži. Náramkové hodinky nemusia byť výrazné len svojimi rozmermi. Prezrite si ponuku našich zaujímavých modelov a vyberte si svoje vytúžené hodinky.

Brasty 

XXL PARFUMY

Parfumy

XXL balenie parfumov alebo kúpte si svoj obľúbený parfum v balení, ktoré vám vydrží skutočne dlho. V ponuke XXL vôní nájdete značkové parfumy, ako napr. vône Hugo Boss, Calvin Klein alebo Dolce & Gabbana. Vybrať si môžete nielen klasické 100 ml balenie, ale aj naozajstné XXL balenie s objemom 200 ml.

Parfumy

AKCIE, ZĽAVY A NOVINKY NA E-MAIL

Buďte pri tom a majte prehľad o aktuálnych zľavách

 
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Kedykoľvek máte právo Váš súhlas odvolať. Viac informácií nájdete v našich podmienkach o spracovaní osobných údajov.

Brasty 

XXL KOZMETIKA

Kozmetika
Kozmetika

V ponuke XXL kozmetiky nájdete predovšetkým veľké balenia obľúbených šampónov. Veríme, že šampón s objemom 1000 ml vám vydrží minimálne do Vianoc. Prečo sa neustále stresovať s tým, že vám dochádza šampón? Kúpte si veľké balenie šampónu a buďte v kľude. Okrem šampónov nájdete v našej ponuke taktiež XXL balenia kondicionérov. Kondicionér je nepostrádateľným pomocníkom každej ženy. Teraz si môžete zadovážiť kondicionér za skvelú cenu vo väčšom balení.

Oddělovač_940 

XXL ŠPERKY

Šperky

XXL náramok, ktorý nikto neprehliadne, alebo XXL náušnice, ktoré sú sexy a vďaka ktorým budete skutočne atraktívne. To je len malý výpočet z ponuky našej XXL akcie, ktorá zahŕňa aj výber značkových šperkov.

Šperky