Žiarivá Pandora

Žiarivá Pandora

Pýtate sa, čím sú šperky Pandora špecifické? Odpoveď je jednoduchá. Zapoja do tvorby aj Vás!


Vyberte si


Spoločnosť Pandora vznikla v roku 1982 v Kodani. Založil ju dánsky manželský pár, ktorý si veľmi obľúbil nevšedné thajské šperky. Manželia Enevoldsenovci sa rozhodli podrobiť thajskému vkusu aj Dánmi a ich nápad si čoskoro získal obľubu v mnohých krajinách po celom svete.

Nechajte sa tiež ohromiť!


Vyrob si sám - korálky Pandora

Spoločnosť Pandora je asi najznámejšia práve svojimi originálnymi korálkami Prečo?

Túžili ste niekedy po šperku, ktorý by ste si mohli vytvoriť sami, bez toho aby ste  museli zložito pátrať po materiáloch, z ktorých by sa dal vyrobiť? Teraz máte šancu!

Z korálikov, ktoré si vyberiete, môžete teraz ľahko vykúzliť treba štýlový náramok s osobitým charakterom. Stačí si len zaobstarať korálky a klipy, ktoré vás najviac zaujmú. Aký motív Vás najlepšie vystihuje?

Sova, mačka, pes, strom života, srdiečko, korytnačka, kufrík, planéta, lietadlo, niektoré písmenko alebo snáď nápis? Čím by ste si ozdobili náramok či iný ozdobný doplnok, ktorý by Vás nielen trochu skrášlil, ale tiež by svetu okolo povedal Váš príbeh? Pandora prichádza s mnohými zaujímavými nápadmi, ktoré inde určite nenájdete, a ak máte hravú povahu, bude Vás tento tvorivý proces baviť a budete si priať, aby ste ho mohli čo najskôr zopakovať.

Vyberte si


Náramky Pandora

Takmer každý šperk dokáže podčiarknuť a zdôrazniť niektorú Vašu vlastnosť, klady Vašej postavy alebo tvárový rys. Strieborné dámske náramky Pandora sa môžu pýšiť jednoduchým dizajnom a schopnosťou podnietiť kreatívneho ducha. Hodí sa snáď ku všetkým druhom oblečenia a rozhodne do akejkoľvek situácie.

Vyberte si


Náušnice Pandora

Jemné i prepracované, moderné aj komplikované ... Náušnice Pandora o Vás vyjadria hlavne jedno: že máte vycibrený vkus a milujete nevšedné doplnky, ktoré sa v dave rozhodne nestratia. Vtiahnite do svojich dní trochu hviezdneho lesku a staňte sa žiarivou múzou pre každého, kto Vás stretne. S detailne prepracovanými náušnicami Pandora Vám to pôjde naozaj ľahko.

Vyberte si


Prívesky Pandora

Ak uprednostňujete jednoduché prívesky, ktorými si ozdobíte krk alebo zápästie, pred korálkovými náramkami vlastnej výroby, o príležitosť na sebavyjadrenie sa určite nepripravíte. Prívesky Pandora Vám otvárajú podobné možnosti prejaviť sa. Už len výber konkrétneho prívesku o Vás mnohé povie.

Ste nadšená cestovateľka, ktorá sa v romantickom Paríži cíti ako ryba vo vode? Kúpte si prívesok s Eiffelovou vežou. Máte v živote jasný smer, alebo ten svoj ešte len hľadáte? Ozdobte sa príveskom s ružicou kompasu. Lákajú vás tropické oblasti? Prívesok s palmou Vám určite padne do oka - ten a mnoho ďalších nájdete v našom e-shope.

Vyberte si


Kolekcia Rose & Shine

Šperky nemusia byť len zlaté či strieborné. Elegantným kovom, ktorý perfektne vyjadrí vaše ja, je ružové zlato. V kolekcii Pandora Rose nájdu to svoje všetky nenapraviteľné romantičky a zamilované duše. Ružové zlato zosobňuje lásku a eleganciu, ktoré vás budú robiť šťastnými každý deň.

Milovníčky žiarivého zlata zbystrite - kolekcia Pandora Shine sa trbliece ako hviezdy na polnočnom nebi. S týmito šperkami sa v dave rozhodne nestratíte. Pokiaľ Vás váš muž naozaj miluje, dopraje Vám krásny a ligotavý šperk zo žiarivej kolekcie Pandora Shine.

Vyberte si


Nebojte sa ukázať ostatným, čo vo Vás je! Prestaňte sa držať späť a začnite tvoriť!