5 rád, ako na skvelú silvestrovskú párty

  • MAGAZÍN
  • 5 rád, ako na skvelú silvestrovskú párty

5 rád, ako na skvelú silvestrovskú párty

Oslávte posledný deň v roku štýlovo! Silvester je tu čo nevidieť, tak si prečítajte, aký tento rok zvoliť make-up alebo prečo sa budú hodiť prskavky. Máme pre vás 5 rád, ako si zaručene užiť silvestrovskú párty.

A je to tu. Vždy to tak rýchlo utečie, že sa ani nestačíme čudovať. Posledných pár dní a máme tu nový rok. A s ním prichádza aj veľký dôvod na oslavu. Či už chceme alebo nie, bilancovaniu na prelome decembra a januára sa nevyhneme. Spomíname, čo krásneho nám tento rok priniesol a čo by sme mohli nabudúce urobiť inak a lepšie. Nový rok, to je nový začiatok a príležitosť k zmene, plnenie snov a trebárs aj vykročenie na ešte neprešliapaná cestu. Ale než nastane, poďme uzavrieť rok starý! A ak chcete tento rok na silvestrovskom večierku zažiariť, máme pre vás pár tipov. 

Hoďte sa do gala

Pretože táto príležitosť už sa tento rok opakovať nebude, dajte si záležať na vašom outfite. Predsa len, koniec roka máme len raz v roku a aj voľba oblečenia môže prispieť k sviatočnej atmosfére. Práve teraz je tá chvíľa, kedy by ste mali zo skrine vytiahnuť tie elegantné šaty, ktoré si šetríte na špeciálne okamihy. Určite je tiež ten správny čas pre trblietavé šperky. Zaujímavé náušnice alebo výrazný náhrdelník dotiahnu váš outfit k dokonalosti. A ak vyrážate do spoločnosti, nezabudnite zvoliť aj peknú obuv a kabelku, ktorá bude s modelom ladiť.

Rozžiarený make-up

Zabudnite na nahé líčenie, ktoré ste zvyknutá nosiť každý deň do práce. Večierky sú vždy skvelou príležitosťou, ako vyskúšať niečo nové a naozaj zvýrazniť prednosti, ktorými sa pýši každá žena. Túžite už dlho po tom skúsiť umelé riasy? Smelo do toho. Aj výrazný červený rúž môže pri slávnostnom večere na pľac. Tu je ale treba ho starostlivo naniesť a zvoliť dlhotrvajúci produkt, ktorý z pier nezmizne s prvým drinkom. Vyskúšať môžete tiež trblietky, ktoré vyzerajú skvelo nielen v podobe očných tieňov, ale aj na lícach, v obočí alebo vlasoch. Či už sa rozhodnete pre čokoľvek z vyššie ponúkaného, vždy ctite dôležité pravidlo. Všetko s mierou. Určite nechcete, aby namiesto zmyselnej kráľovny na večierok dorazila zlá paródia klauna.

Príležitosť pre luxusný parfum  

Kedy inokedy ako dnes? Koniec roka je veľký deň, a ak chcete skutočne zapôsobiť, mala by ste robiť dojem nielen vizuálne. Keď dáma prejde, jej parfum zostane ešte chvíľu visieť vo vzduchu. A podvedome prinúti otočiť sa jej smerom každého v miestnosti. Pretože nielen očami, ale aj nosom vnímame svoje okolie. Preto je práve silvestrovský večierok tou udalosťou, ktorá sa hodí pre výraznejšiu večernú vôňu. Čo vyskúšať napríklad podmanivú Guerlain Mon Guerlain alebo odzbrojujúcu orientálno-kvetinovú Crystal Noir od Versace?

Úsmev na tvári a dobrá nálada

Predpokladom pre to, aby ste si večierok užila naplno, ale nie je make-up alebo krásny účes. Základom je veselá nálada a úsmev na perách. Bavte sa, rozprávajte sa s priateľmi, tancujte, jedzte, zahrajte si hru ... a hlavne, si odpočiňte. Nie je nič horšie, než sa dostaviť na párty unavená a nahnevaná. A keby sa to predsa len nepodarilo, bežte a objednajte si pohár svojho najobľúbenejšieho pitia. Novoročná kocovina sa vám rovnako nevyhne, a v dávke dobrého alkoholu sa aspoň to nepríjemné rozpoloženie aj únava čoskoro rozpustí.

A nakoniec malá prosba - skúste to tento rok bez ohňostroja 

Všetci si chceme posledný deň v roku užiť. A k oslavám už tradične patria ohňostroje a petardy. Hádam je ale práve to ročné bilancovanie vhodné pre dobrý skutok a zamyslenie sa nad dôsledkami nášho, niekedy nezodpovedného, správania. Na planéte nie sme sami a práve Silvester je dňom, kedy pravidelne vystresujeme najviac domácich maznáčikov, vtákov i lesnej zveri. Skúsme si teda tento rok radšej zapáliť prskavku. Tá nikomu neodtrhne prsty, nespôsobí paniku medzi zvieratami a sviatočný moment vykúzli tiež :)

Či už vyrážate oslavovať do obľúbeného podniku alebo máte večierok s priateľmi v pohodlí domova, prajeme vám, aby ste si tohtoročného Silvestra naozaj užili, v zdraví prežili a v novom roku mali veľa energie a dostatočne silnú vôľu plniť si svoje sny.