• Alterna Caviar

Alterna

Alterna Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair Masque vyživujúca maska pre veľmi suché a poškodené vlasy

vyživujúca maska pre veľmi suché a poškodené vlasy
Kód: 2024363
Kolekcia: Caviar
nie je skladom

Recenzie

Priemerné hodnotenie zákazníkov

Buďte prvý, kto ohodnotí produkt.

Pridať hodnotenie

Vložiť recenziu k produktu Alterna Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair Masque vyživujúca maska pre veľmi suché a poškodené vlasy

Vaše hodnocení:

Popis vyživujúca maska pre veľmi suché a poškodené vlasy

V dnešnom svete, kde sa kladie dôraz na dokonalý vzhľad a zdravie, sa vlasy často stávajú obeťou rôznych škodlivých vplyvov, ako sú časté stylingové úpravy, chemické ošetrenia alebo nepriaznivé faktory prostredia. V reakcii na túto potrebu prišla spoločnosť Alterna s výrobkom, ktorý sľubuje revolúciu v starostlivosti o vlasy: Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair Masque. Táto vyživujúca maska je špeciálne navrhnutá pre veľmi suché a poškodené vlasy, ktorým poskytuje intenzívnu obnovu a regeneráciu.

Aktívne zložky

  • Maska Alterna Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair Masque sa môže pochváliť kombináciou vysokokvalitných zložiek, ktoré spoločne pôsobia na obnovu zdravia vlasov. Medzi kľúčové účinné látky patrí výťažok z kaviáru bohatý na omega-3 mastné kyseliny, ktoré sú kľúčové pre hĺbkovú výživu a hydratáciu vlasov. Obsahuje aj Caviar Bond Enforcing Technology, inovatívnu technológiu, ktorá pomáha obnovovať poškodené vlasové väzby a posilňovať štruktúru vlasov. Kombinácia týchto zložiek zabezpečuje hĺbkovú regeneráciu, vyživuje a chráni vlasy pred ďalším poškodením.

Účinky

  • Táto maska má široké spektrum účinkov. Nielenže vlasy intenzívne hydratuje a vyživuje, ale tiež pomáha obnoviť ich prirodzenú pružnosť a lesk. Vlasy sa stávajú silnejšími, odolnejšími voči lámaniu a celkovo zdravšími. Maska dokáže účinne znížiť poškodenie vlasov spôsobené tepelným stylingom, chemickými úpravami alebo vonkajšími vplyvmi prostredia. Výsledkom sú hladké, lesklé a revitalizované vlasy.

Vhodná pre

  • Alterna Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair Masque je ideálna pre tých, ktorí majú veľmi suché, poškodené alebo ošetrené vlasy. Je vhodná pre všetky typy vlasov, ktoré potrebujú intenzívnu regeneráciu a posilnenie. Táto maska je obzvlášť užitočná pre tých, ktorí často používajú tepelný styling alebo majú chemicky ošetrené vlasy a potrebujú obnoviť ich zdravie a vitalitu.

Použitie

  • Na dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúča používať masku pravidelne. Aplikujte ju na čisté, uterákom vysušené vlasy po umytí šampónom. Naneste dostatočné množstvo masky od stredných dĺžok vlasov ku končekom. Pre maximálny účinok nechajte pôsobiť 3 - 5 minút a potom dôkladne opláchnite. Na hĺbkovú regeneráciu nechajte masku pôsobiť dlhšie.

Alterna Caviar Anti-Aging Restructuring Bond Repair Masque nie je len bežný vlasový prípravok. Je to záchranný balíček pre vaše vlasy, ktorý poskytuje hĺbkovú starostlivosť, obnovu a ochranu. S touto maskou môžete očakávať viditeľné zlepšenie stavu vašich vlasov, ktoré povedie k obnove ich prirodzeného zdravia, krásy a vitality. Tento výrobok je dokonalou kombináciou luxusu, vedy a vysokej kvality, ktoré spoločne pôsobia na obnovu a ochranu vašich vlasov.

Čítať viacej

Spýtajte sa odborníkov

Predtým než nám zavoláte, pozrite sa na odpovede na najčastejšie dotazy.

Pon - Pia 9:00 - 17:00

Položiť otázku Zavrieť formulár

NEVIETE SI RADY S ODBORNÝMI TERMÍNY?

Slovník pojmov

Parametre produktu

Parametr Hodnota
Portfólio Vlasová kozmetika
Určenie Pre ženy
Kategórie Masky na vlasy
Značka Alterna
Kolekcia Caviar
Podkolekcia Anti-Aging
Typ vlasov Poškodené vlasy, Suché vlasy

OSTATNÍ SI K TOMUTO PRIKUPUJÚ