Benetton Blu Man 100 ml

toaletná voda pre mužov

Značka : Benetton Kolekcia: Blu Man
Kód: 1104

Toaletná voda Blu Man od značky Benetton bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.

nie je skladom

Popis Benetton Blu Man

Pánska toaletná voda Benetton Blu je ďalší z rady farebných vôní od Benettonu. Ako už naznačuje modrá farba, ktorá sa stala tejto vôni osudovou, vo vnútri elegantného a jednoduchého flakónu nájdete ukryté nebo, more a oceány. Tento energiou nabitý mix Vám prinesie pocit voľnosti, slobody a upokojenia. Hodiť sa bude predovšetkým k mužovi, ktorý je odhodlaný, dynamický a so všetkým si vie poradiť. Dokáže žiť v džungli veľkomesta, rovnako ako si vychutnávať harmóniu a pokoj v lone prírody. Za každú cenu má čistú myseľ a všetko si starostlivo rozmýšľa.

Hlavu toaletnej vody otvárajú tóny levandule a exotického citróna Amalfi. Mužné srdce sa nesie v znamení šalvie muškátovej, aromatickej bazalky a rozmarínu. Základ vône potom dominuje čisté pačuli, kvalitné kakao a virgínsky céder.

Nechajte sa uniesť na tajuplnú pláž, položiť sa do rozpáleného piesku, kde Vás upokojí tiché šumenie mora a bude Vás ovievať svieži a čerstvý vzduch. Vďaka pánske toaletnej vode Benetton Blu to bude hračka!

Spýtajte sa odborníkov

Predtým než nám zavoláte, pozrite sa na odpovede na najčastejšie dotazy.

Pon - Pia 9:00 - 17:00

NEVIETE SI RADY S ODBORNÝMI TERMÍNY?

Hlava

Hlava

citrón Amalfi, levanduľa 

Srdce

Srdce

bazalka, rozmarín, šalvia muškátová 

Základ

Základ

céder Virginia, kakao, pačuli 

Hodnotenie našich zákazníkov

Vložiť recenziu k produktu Benetton Blu Man toaletná voda pre mužov 100 ml

Varianty Benetton Blu Man

Podobné produkty

Nájdite ďalšie kúsky

Naposledy Ste prezerali

Vyhľadávam...
Vyhľadávam...
up