Black Friday

 

Netlačte sa, nebite sa, nepanikárte - nakúpte v rámci Black Friday s dôstojnosťou!

Magické slovné spojenie "Black Friday" okúzľuje celý svet už od roku 1929. Akonáhle niekedy na konci novembra (každá krajina to má inak) nastane tento slávny deň, výklady kamenných obchodov aj hlavné stránky e-shopov sa zahalia do všetkým dobre známeho čierného plášťa, a vypuknú neľútostné hladové hry, pri ktorých sa každý snaží uloviť čo najviac zlacnených výrobkov, a hlavne ... prežít. 

Hovoríte si, že teraz trošku preháňame? Kiež by! V USA sa každoročne tvoria pred obchodmi dlhé fronty, a akonáhle sa otvoria hlavné vchody, strhne sa drsný boj o každý zľavnený tovar. Desiatky zákazníkov aj zamestnancov predajní sa pri tom bežne ľahko aj ťažšie zraní, a niekoľko ľudí dokonca v zápale nákupnej horúčky príde o život. Aj keď u nás sa ľudia ešte stále snažia myslieť na slušné chovanie, tento rok na nás obchodníci chystajú skutočne gigantické zľavy, z ktorých môže niekomu veľmi ľahko "preskočiť" ... Preto vám radíme, neriskujte a vyhnite sa preplneným obchodom oblúkom. Radšej všetko nakúpte cez internet - z pohodlia a bezpečia domova. 

V našej internetovej nákupnej galérií si zaobstárate v rámci Black Friday značkové hodinky, parfémy,kabelky a vlasovú kozmetiku s jedinečnými zľavami až 70%! Tak to využite a nenechávajte nákupy vianočných darčekov na poslednú chvíľu! Nahromaďte aspoň časť z nich už teraz. Vyhnete sa tak zbytočnému stresu tesne pred Štedrým dňom a ešte ušetríte stovky eur... Moderní ľudia sa netlačia v dave, ale uvaria si dobrý čaj ( alebo si dajú "niečo ostrejšieho"), usadia sa do pohodlného kresla, objednajú cez internet ten najlepšía najkvalitnejší tovar, a nechajú si všetko doviesť až pred dvere. Skúste to tiež!


Nakúpte a ostaňte v čierných číslach...


Zháňate hodinky, ale neviete, ktoré si vybrať?

 

Najskôr si samozrejme musíte určiť, pre koho ich chcete - pre muža, ženu, alebo dieťa? Mnoho zaujímavých modelov zahrňuje kategória unisex, ktorá nie je "nijaká", ale naopak v nej nájdete mnoho veľmi nápaditých a štýlových kúskov.

Chcete urobiť radosť svojej manželke alebo dospievajúcej dcére, ktorá sa zaujíma o aktuálne módne trendy, vsaďte na dámske hodinky Michael Kors. Väčšinou sú celokovové (zo  zlata, ružového zlata alebo striebra), čo im pristane samo o sebe, ich šarm však často navyše podtrhujú aj trblietavé zirkony. Verte, že týmto darčekom rozžiarite oči a šatník každej žene. Luxusné hodinky totiž dokážu premeniť aj "škaredé kačiatko" v nádhernú labuť. 

Sú pre vás okrem úchvatného vzhľadu dôležité aj kvalitné materiály a precízne prevedenie? Vsaďte radšej na švajčiarského majstra v svojom obore - značku Festina. V našej ponuke nájdete necelých 700 modelov módnych, klasických aj športových hodiniek, do ktorých atraktívneho vzhľadu a množstva nadštardatných funkcií sa zamilujete na prvý pohľad. 

Vrcholových a rekreačných športovcov bezpochybne potešíte jedným typom hodiniek Casio z kolekcie G-Shock. Sú totiž vodotesné, odolajú nárazom, majú mnoho užitočných funkcií a naviac vypadajú skvelo! Vyberú si medzi nimi aj outdoorom posadnuté ženy. A viete, na čo zaručene ulovíte nežnú romantičku? Jednoznačne na dámske hodinky ozdobené kryštálikmi od Swarovského. Pre neskúsené oko sú k nerozoznaniu od diamantov...

Medzi módnymi hodinkami Tommy Hilfiger nehľadajte, čo sa týka tvaru, materiálov alebo farieb, žiadne výstredné modely. Väčšinou sú celokovové alebo ako oceľové púzdro s kvalitným koženým remienkom. Že nejde o žiadny lacný kúsok, poznáte predovšetkým podľa prepracovaných multifunkčných ciferníkov (ktoré uspokoja aj nadšencov hľadajúcich hodinky s veľkým ciferníkom). Či už hľadáte dámske alebo pánske hodinky, uvidíte, že nad týmito od Hilfigera vám okúzlením dojdú slova.

Pridajte si do svojho nákupného košíka 3 ľubovolné odstreky parfémov a dovezieme Vám zadarmo, čokoľvek si budete želať!