Boucheron Place Vendôme Eau de Toilette 50 ml

toaletná voda pre ženy

Kód: 21659

Toaletná voda Place Vendôme Eau de Toilette od značky Boucheron bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraté vône.

nie je skladom

Popis Boucheron Place Vendôme Eau de Toilette

Parfém Boucheron Place Vendome Eau de Toilette je odľahčenou variantou parfému z roku 2013 Place Vendome, ktorá nesie meno po slávnej ulici Place Vendôme, kde Frederic Boucheron otvoril svoje prvé klenotníctvo v roku 1893. Parfém nachádza inšpiráciu v trblietajúcich sa drahokamoch, žiarivých slnečných lúčoch a francúzskej elegancii. Aj za touto odľahčenou variantou stoja slávni parfuméri Olivier Crespo a Nathalie Lorson. Zatiaľ čo pôvodné Eau de Parfum je kvetinovo - drevitej povahy, Boucheron Place Vendome Eau de Toilette je citrusovo - kvetinová s podtónom dreva. Otvára sa zmesou citrusu yuzu, osmanthu a pivonky, kvetinové srdce ukrýva kosatec, jazmín a ružu a celá kompozícia sa uzatvára drevitým tónom cédru a bieleho pižma. Elegantný, zmyselný, moderný parfém stvorený pre slobodné, nezávislé, sebavedomé ženy bol na trh uvedený v roku 2013.

Ak túžite po vôni, ktorá je stelesnením ženskej krásy, sebavedomia a nezávislosti, tak práve pre vás je parfém Boucheron Place Vendome Eau de Toilette ako stvorený!

Spýtajte sa odborníkov

Predtým než nám zavoláte, pozrite sa na odpovede na najčastejšie dotazy.

Pon - Pia 9:00 - 17:00

NEVIETE SI RADY S ODBORNÝMI TERMÍNY?

Hlava

Hlava

pivonka, vônokvetka, yuzu 

Srdce

Srdce

jazmín, kosatec, ruža 

Základ

Základ

biele pižmo, céder 

Hodnotenie našich zákazníkov

Vložiť recenziu k produktu Boucheron Place Vendôme Eau de Toilette toaletná voda pre ženy 50 ml

Varianty Boucheron Place Vendôme Eau de Toilette

Podobné produkty

Nájdite ďalšie kúsky

Naposledy Ste prezerali

Vyhľadávam...
Vyhľadávam...
up