Oslavujeme milión objednávok

Oslavujeme milión objednávok

Vážení zákazníci, sme veľmi radi, že sa s Vami môžeme podeliť o radostnú správu. Práve sme úspešne vybavili v poradí už milióntu objednávku. Nesmierne nás teší, že ste s našimi službami a produktmi spokojní a stále sa k nám vraciate. Bola, a je to dlhá cesta a stále sa snažíme robiť maximum pre to, aby ste vy, naši zákazníci, mali dôvod sa k nám vracať. Neustále razíme heslo "náš zákazník, náš pán" a pre spokojnosť zákazníkov robíme skutočne maximum. Fakt, že sme vybavili už 1.000.000 objednávok svedčí o tom, že naša cesta a filozofia je správna. Ako poďakovanie sme si pre vás pripravili niekoľko akcií. Zakúpiť u nás môžete za zvýhodnené ceny hodinky, parfumy, kozmetiku a šperky. A ešte tu pre Vás máme aj nejaké prekvapenie.


Miliónový outfit

Chcete vyzerať a cítiť sa naozaj luxusne? V tom prípade zbystrite! Nachystali sme si pre vás výber tých najluxusnejších produktov z ponuky nášho e-shopu. Nájdete tu naozajstné perly a skvosty zo sveta parfumov, hodiniek, kozmetiky a šperkov. Spomenúť môžeme miliónové parfumy z radu niche, luxusné pánske a dámske hodinky, značkovú pleťovú, telovú a vlasovú kozmetiku a alebo šperky svetoznámych značiek. Na svoje si príde každá milovníčka a každý milovník značkovej luxusnej módy.

 

 

Hodinky_SK
Vlasovka1_SK
Parfemy_SK
Dekorativka_SK
Pletovka_SK
Sperky_SK
Novinky_CZ
Doprava_SK
Zeny_SK
Muzi_SK

Doprajte si luxus za zvýhodnenú cenu

A aby toho nebolo málo, tak sme si ako poďakovanie za vernosť pre Vás pripravili rad akcií a zliav. Pravidelne od nás budete dostávať newsletter, v ktorom Vás môže prekvapiť zľava na značkové hodinky, parfumy, kozmetiku a šperky. Odoberať náš newsletter sa teda rozhodne oplatí. Odber newslettera môžete aktivovať tu.

AKCIE, ZĽAVY A NOVINKY NA E-MAIL

Buďte pri tom a majte prehľad o aktuálnych zľavách

 
Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov. Kedykoľvek máte právo Váš súhlas odvolať. Viac informácií nájdete v našich podmienkach o spracovaní osobných údajov.

Odporúčame:


Zľavová knižka

Nechcete čakať na zľavu v newsletteri? Tak to Vás určite poteší naša zľavová knižka. Môžete využiť zľavy a nakúpiť tovar za zvýhodnené ceny prakticky okamžite. Využiť môžete napríklad 10% zľavu na celé portfólio hodiniek, 5% zľavu na parfumy, 5% zľavu na kozmetiku a 10% zľavu na šperky. Pokiaľ holdujete naozajstnému luxusu, tak určite využite 15% zľavu na niche parfumy. Do vypredania zásob alebo do skončenia akcie potom môžete využiť aj zľavy 8 € na produkty Pandora pri nákupe nad 8 €, zľavy 20 € na hodinky Guess pri nákupe nad 200 €, zľavy 4 € na produkty Wella Professionals pri nákupe nad 40 € alebo zľavy 10 € na produkty Paco Rabanne pri nákupe nad 100 €. Alebo chcete vyskúšať čo najviac parfumov za čo najnižšiu cenu? Tak využite akciu na 3 odstreky s dopravou zdarma.


style=Kód: AF-1MPANDORASK 

GuessKód: AF-1MGUESSSK 

WellaKód: AF-1MWELLASK 

PacoKód: AF-1MPACOSK 

hodinkyKód: AF-1MWASK 

parfumyKód: AF-1MPESK 

vlasyKód: AF-1MCOSK 

sperkyKód: AF-1MJESK 

odstrekyKód: ODS257 

nicheKód: AF-1MNICHESK 

Zľavové kódy možno uplatniť do 18. 4. 2021.


Súťaž o Paco Rabanne 1 Million

1M-Paco_SK

Miliónta objednávka si žiada súťaž o luxusnú cenu. Tou nemôže byť nič iné, než parfum Paco Rabanne 1 Million vo variante 50 ml. A aké sú pravidlá? Veľmi jednoduché! Stačí, keď nám odpoviete na nasledujúce otázky: Z čoho sa skladá srdce parfumu?

Nápovedu nájdete na našich stránkach. Svoje tipy môžete zasielať pomocou nasledujúceho formulára.

Súťaž prebieha od 06.04.2021 do 18.04.2021. Výherca bude kontaktovaný prostredníctvom emailovej adresy.

Kompletné podmienky súťaže nájdete tu.


Neustále sa snažíme zlepšovať kvalitu našich služieb a získavame ďalšie a ďalšie ocenenia a certifikáty. Robíme to preto, aby ste Vy, naši zákazníci, mali istotu, že nakupujete tovar od naozajstných profesionálov.