Bvlgari AQVA Marine Pour Homme 150 ml

toaletná voda pre mužov

Značka : Bvlgari Kolekcia: AQVA Marine Pour Homme
Kód: 17812

Toaletná voda AQVA Marine Pour Homme od značky Bvlgari bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 150 ml vami vybraté vône.

nie je skladom

Popis Bvlgari AQVA Marine Pour Homme

Parfém Bvlgari AQVA Marine Pour Homme sa púšťa do hlbín tej najsviežejšej a najčistejšej vody. Vôňa Bvlgari AQVA Marine Pour Homme je určená pre mužov, ktorí hľadajú unikátnu, nekompromisnú a energickú sviežosť. "Inšpiráciu pre AQVA Marine Pour Homme som hľadal v hlbokých vodách. Premýšľal som o farbe a priesvitnosti krištáľovej vody," hovorí svetoznámy parfumér Jacques Cavalier. "Neroli a grapefruit dodávajú parfému živú sviežosť, do srdca som umiestnil posidoniu, ktorá vôňu spája s jej predchodkyňou, známu a obľúbenú Aqua pour Homme a podtrhuje jej priezračnosť. Rozmarínový kvet je upokojujúci a aromatický. Minerálna ambra, ktorá zdôrazňuje hĺbku Aqua pour Homme, bola prepracovaná. Na záver som pridal biely céder pre žiarivé prirodzené tóny. "

Vydajte sa s parfémom Bvlgari AQVA Marine Pour Homme na ďalekú výpravu k bohatým tajomstvám podvodného sveta žiariaceho ako vzácny kameň akvamarín, ktorého meno vzniklo z latinského označenia morskej vody. Bleskujúci modrozelený odtieň symbolizuje dokonalú sviežosť, čistotu a priezračnosť jedného zo štyroch základných elementov - vody.

Spýtajte sa odborníkov

Predtým než nám zavoláte, pozrite sa na odpovede na najčastejšie dotazy.

Pon - Pia 9:00 - 17:00

NEVIETE SI RADY S ODBORNÝMI TERMÍNY?

Hlava

Hlava

grapefruit, neroli 

Srdce

Srdce

morská tráva posidonie, rozmarín 

Základ

Základ

biely céder 

Hodnotenie našich zákazníkov

Vložiť recenziu k produktu Bvlgari AQVA Marine Pour Homme toaletná voda pre mužov 150 ml

Varianty Bvlgari AQVA Marine Pour Homme

Podobné produkty

Nájdite ďalšie kúsky

Naposledy Ste prezerali

Vyhľadávam...
Vyhľadávam...
up