Bvlgari Omnia Crystalline 40 ml

toaletná voda pre ženy

Značka : Bvlgari Kolekcia: Omnia Crystalline
Kód: 1876

Toaletná voda Omnia Crystalline od značky Bvlgari bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 40 ml vami vybraté vône.

nie je skladom

Popis Bvlgari Omnia Crystalline

Rovnako ako prírodný kryštál skrýva v sebe parfém Bvlgari Omnia Crystallin veľa rozmanitých vrstiev - vonných tónov, ktoré spoločne vytvárajú jej originálnu a ojedinelú vôňu. Začiatočné tóny parfému Bvlgari Omnia Crystalline prinášajú vzrušujúcu priezračnosť sviežeho bambusu v kombinácii so šťavnatou hruškou nashi. Tajomné srdce vône Bvlgari Omnia Crystalline poodhaľuje závoj vytvorený z nitiek vábivej nehy lotosových kvetov, bez toho, aby porušoval svieži charakter celej kompozície. Decentný a zmyselný koniec tvorí guajakové drevo, ktoré v sebe skrýva pôvabnú hĺbku duše celej vône. Bvlgari Omnia Crystalline je priezračne svieži parfém, v ktorom prevláda hruška, zelené tóny pripomínajúce čerstvo odtrhnutú stonku a vodné kvety. V základe je originálna štipka suchého dreva.
Vôňa Bvlgari Omnia Crystalline pripomína kyticu čerstvo rozvinutých kvetov, ktoré prebúdza k životu žiariace trblietanie krištáľov čistého ako tón, s ktorým tvorí srdce a dušu modernej ženy. Symbol žiarivého a neodolateľného lúča života je charakterizovaný práve novou toaletnou vodou Bvlgari Omnia Crystalline, ktorý sebe nesie dušeplnú krásu a všestrannú vyváženosť modernej ženy, ktorej prirodzený pôvab nenápadne dopĺňa diskrétny dotyk zmyselnosti. 

Spýtajte sa odborníkov

Predtým než nám zavoláte, pozrite sa na odpovede na najčastejšie dotazy.

Pon - Pia 9:00 - 17:00

NEVIETE SI RADY S ODBORNÝMI TERMÍNY?

Hlava

Hlava

bambus, hruška Nashi 

Srdce

Srdce

čaj, kasia, lotosový kvet 

Základ

Základ

drevo Guaiac, dubové drevo, pižmo 

Hodnotenie našich zákazníkov

JankaVita.

Skutočne odporúčam všetkým ženám, ja som ju vyskúšala... a už sa jej nemôžem vzdať :)

Vložiť recenziu k produktu Bvlgari Omnia Crystalline toaletná voda pre ženy 40 ml

Varianty Bvlgari Omnia Crystalline

Podobné produkty

Nájdite ďalšie kúsky

Naposledy Ste prezerali

Už teraz! Štýlové darčeky k MDŽ. VIAC TU

Už teraz! Štýlové darčeky k MDŽ. VIAC TU

Vyhľadávam...
Vyhľadávam...
up