Vianoce sú tu! Tipy na darčeky pre otecka

  • MAGAZÍN
  • Vianoce sú tu! Tipy na darčeky pre otecka

Vianoce sú tu! Tipy na darčeky pre otecka

Vybrať tie správne darčeky pre vášho otecka môže byť občas tvrdý oriešok. Všetci muži totiž nie sú rovnakí a zatiaľ čo niektorí si potrpia na luxus, iní ocenia skôr striedmu eleganciu. Začítajte sa do nášho článku a nechajte sa inšpirovať ideálnym darčekom pre vášho otecka.

Asi si hovoríte - čo mu vlastne pod ten stromček tento rok nadelíme? Máme pre vás klasické tipy, ktoré nikdy nezostarnú. Vyskúšajte pekné hodinky, voňavý parfum alebo luxusný šperk. Fantázii sa medze nekladú. Ale odkiaľ začať?

Hodinkami žiadneho otecka neurazíte

Hodinky k mužom skrátka neodmysliteľne patria, takže nie je čo riešiť - hodinky sú ako darček pre otecka správna voľba. Muži vždy dokázali oceniť jemnú remeselnú prácu, ktorou sa hodinky vyznačujú. Ako ale vybrať tie správne hodinky pre pána v najlepších rokoch života?

Ak s nejakou značkou nemôžete šliapnuť vedľa, potom je to Festina. V jej portfóliu nájdete široký výber hodiniek pre pravých mužov, ktorí ocenia švajčiarsku kvalitu. Lacoste nie je len značka pre aktívnych športovcov a tenistov, jednoduché a elegantné hodinky v ich portfóliu rozhodne nájdete. Ak chcete staviť na istotu, potom stavte na rebelského ducha, ktorý zosobňuje Tommy Hilfiger. S ním sa rozhodne pri výbere nespálite.

Kolínska poteší každého otecka 

Aj keď váš otecko používa iba vodu po holení, neváhajte mu dať darček v podobe parfumu, ktorý iste ocení. Veď ktorý muž by nechcel voňať aj vo chvíľach, keď sa zrovna neholil. Na návštevy divadla i dedinskej krčmičky sa parfum taktiež hodí. Jedna vôňa totiž vydá za tisíc slov.

Každý otecko je vo svojej domácnosti pánom, preto je logickou voľbou parfum od značky Hugo Boss. Z ich širokej ponuky si iste vyberiete ten správny, ktorý váš otec určite ocení. Bentley nie je len synonymom pre luxusné automobily, ale aj pre luxusné parfumy. Rozhodne sa nebojte kúpiť svojmu oteckovi ako darček práve vône tejto značky. Dobrou voľbou je aj britská značka Burberry, ktorá je symbolom londýnskej elegancie. Keď ale darovať kvalitný parfum, tak jedine niche. Ktorý ale vybrať? Skúste značku Acqua di Parma, ktorá sa v mužoch vyzná.

Správny šperk vášho otecka omladí

Šperky nie sú len pre mladých, tiež starší a skúsenejší muži ocenia jemný a decentný šperk v podobe náramku. Budete prekvapení, ako môže kožený náramok oživiť vzhľad vášho otca a omladiť ho o niekoľko rokov. Neodopierajte svojmu oteckovi možnosť byť zase mladý len s pomocou jedného elegantného módneho doplnku.

Tommy Hilfiger a jeho séria pánskych šperkov zaujme bezpochyby každého otecka. Kožené náramky pôsobia elegantne a nadčasovo, čo je presne to, ako by mal váš otecko pôsobiť. Neváhajte mu dať darček v podobe šperkov Sector, ktoré sú vhodným darčekom pre otecka každého veku. Chirurgická oceľ totiž mužom pristane. Pre odvážnejších oteckov odporúčame zabrúsiť na šperky značky Guess, ktoré dokážu nejedného muža príjemne prekvapiť.

Už viete, čo svojmu oteckovi zaobstaráte? Ak nie, neváhajte preskúmať náš e-shop, na ktorom nájdete nielen inšpiráciu, ale možno aj váš vysnívaný dokonalý darček pre vášho otecka.