Vianoce sú tu! Tipy na darčeky pre partnera

  • MAGAZÍN
  • Vianoce sú tu! Tipy na darčeky pre partnera
25. 11. 2020

Vianoce sú tu! Tipy na darčeky pre partnera

Vybrať tie správne darčeky pre vášho partnera môže byť občas tvrdý oriešok. Všetci muži totiž nie sú rovnakí a zatiaľ čo niektorí si potrpia na luxus, iní ocenia skôr striedmu eleganciu. Začítajte sa do nášho článku a nechajte sa inšpirovať ideálnym darčekom pre vášho partnera.

Asi si hovoríte - čo mu vlastne pod ten stromček tento rok nachystám? Máme pre vás klasické tipy, ktoré nikdy nezostarnú. Vyskúšajte pekné hodinky, voňavý parfum alebo luxusný šperk. Fantázii sa medze nekladú. Ale odkiaľ začať?

Hodinkami neurazíš

Na svete je len málo mužov, ktorí by neocenili poctivú remeselnú prácu, ktorej stelesnením sú práve hodinky. Na výber máte z širokej palety hodiniek, ktoré ocenia ako moderní muži, tak zarytí milovníci klasiky. Váš partner vás každopádne bude po obdržaní hodiniek milovať ešte viac, ak je to vôbec možné.

Stavte na módne hodinky značky Tommy Hilfiger, ktoré sú nielen elegantné, ale aj zosobňujú filozofiu moderného mužstvo. Zlou voľbou nie sú ani odolné hodinky Casio G-SHOCK, ktoré ocenia predovšetkým aktívni muži. Váš partner sa iste neurazí, keď mu darujete niečo od známej americkej značky Timex, ktorá v sebe snúbi tradíciu a eleganciu. Taktiež nestarnúcou klasikou sú hodinky Festina, ktoré sú dokonalým príkladom kvalitnej švajčiarskej remeselnej práce.

 


Čo takto dať si parfum?

Ak darujete svojmu partnerovi parfum, nemusí to hneď znamenať, že mu niečo nelichotivého naznačujete. Vami osobne vybraná vôňa totiž mužovi nielen zalichotí, ale zároveň zvýši jeho atraktivitu vo vašich očiach. Darujte tekuté sebavedomie, ktoré zosobňuje originálny parfum.

Nestarnúcou klasikou medzi parfumami je značka Hugo Boss, ktorá dokáže urobiť symbol mužnosti prakticky z každého partnera. Zlou voľbou nie je ani parfuméria Paco Rabanne, ktorá má vo svojom portfóliu voňavé parfumy všetkého druhu. Typicky mužské vône tiež symbolizujú parfumy Davidoff, ktorá je viac, než len značka cigariet. Keď mu ale chcete skutočne niečo originálne, s čím váš partner naozaj vynikne, stavte na niche parfumy od parfumérie Acqua di Parma. Exotické a jedinečné vône podtrhnú osobnosť každého muža.


Šperky sú moderné a mužom pristanú

Preč sú doby, kedy šperky boli výsadou žien. Moderný muž dbá na svoj zovňajšok čím ďalej tým viac a súčasťou toho sú aj šperky. Na náušnice a náhrdelníky ale zabudnite. Vhodným pánskym šperkom sú náramky, väčšinou z kože. Tie dokážu oživiť mužské zápästia a vhodne doplniť napríklad hodinky. Stačí len vášmu partnerovi vybrať ten správny.

Jednotkou medzi pánskymi šperkami sú jednoznačne tie od značky Sector. Sebavedomé šperky v námorníckom štýle sa neobmedzujú iba na kožu, ale ponúknu tiež kúsky vyrobené z chirurgickej ocele. Úplnou klasikou sú náramky Tommy Hilfiger. Newyorský módny dom sa nebojí raziť nové a odvážne trendy, pričom náramky tejto americkej značky sú stelesnením elegantných a decentných mužských šperkov. Jednoduchosť zosobňuje značka Guess, ktorá ponúka jednoduché, ale veľmi pekné pánske náramky.

Už viete, čo svojmu partnerovi zaobstaráte? Ak nie, neváhajte preskúmať náš e-shop, na ktorom nájdete nielen inšpiráciu, ale možno aj váš vysnívaný dokonalý darček pre vášho partnera.