Vianoce sú tu! Tipy na darčeky pre partnerku

  • MAGAZÍN
  • Vianoce sú tu! Tipy na darčeky pre partnerku

Vianoce sú tu! Tipy na darčeky pre partnerku

Vybrať tie správne darčeky pre vašu partnerku môže byť občas tvrdý oriešok. Nie všetky ženy si totiž potrpia na luxusné parfumy a šperky, iné ocenia predovšetkým striedmosť a nadčasovú eleganciu. Začítajte sa do nášho článku a nechajte sa inšpirovať ideálnym darčekom pre vašu partnerku.

Asi si hovoríte - čo jej vlastne pod ten stromček tento rok nadelíme? Máme pre vás klasické tipy, ktoré nikdy nezostarnú. Vyskúšajte pekné hodinky, voňavý parfum alebo luxusný šperk. Fantázii sa medze nekladú. Ale odkiaľ začať?

Hodinky vydají za tisíc slov

Hovorí sa, že ruky sú druhým najčastejším miestom, kam sa pri konverzácii s druhým človekom pozeráme. Elegantné hodinky by tak nemali chýbať na žiadnom ženskom zápästí. Ak páni neviete, aké hodinky zvoliť, tak presne pre vás máme niekoľko tipov, s ktorými vašu partnerku dozaista potešíte.

Stálicou medzi dámskymi hodinkami je módna značka Tommy Hilfiger. V portfóliu tohto výrobcu nájdete elegantné kúsky, ktoré nestarnú, rovnako tak ako extravagantné hodinky, s ktorými si vaša partnerka bude pripadať ako kráľovná. Pre milovníčky striedmej  klasiky môžeme odporučiť hodinky Olivia Burton, ktoré sú samou definíciou jednoduchosti a štýlu. Zlou voľbou nie sú ani švajčiarske hodinky Festina, ktoré ocenia predovšetkým dámy, ktoré si potrpia na skutočnú kvalitu a nedajú na lacné pozlátko. 
Parfum je nestarnúca klasika 

Správna žena by mala krásne a neodolateľne voňať, pričom pre vašu partnerku to platí dvojnásobne. Aj keď si väčšina žien zvláda vyberať parfumy sama, tá jedinečná vôňa od jej milého bude mať pre ňu oveľa väčší význam. Verte, že čo bude voňať vám, ocení tiež vaša partnerka.

Úplnou klasikou dámskych parfumov je značka DKNY, ktorá v sebe snúbi americkú eleganciu a vybraný vkus. Vašej partnerke budú určite voňať aj parfumy od značky Dior, ktoré sú zosobnením neodolateľnej ženskej krásy. S parfumami Paco Rabanne si vaša drahá polovička bude pripadať ako bohyňa, ktorá zavítala z Olympu medzi prostý ľud. Trefou do čierneho sú bezpochyby aj parfumy Versace, ktoré predstavujú, ako vonia talianske módne nebo. Ak chcete svoju partnerku naozaj potešiť, darujte jej originálny niche parfum. Taká parfuméria Creed vie presne, ako majú ženy správne voňať.

Šperkom  nesklameš

Ak je niečo nielen metaforickou ozdobou ženy, ale aj tou skutočnou, potom sú to šperky. Na svete asi nie je ženy, ktorá by šperky nemala rada. A ak tvrdí že nie, len to dobre skrýva. Vhodne vybraným šperkom uspokojíte takmer každú ženu, či už náročnejšiu či praktickejšiu.

Netreba dlho chodiť okolo horúcej kaše. Šperky Pandora sú celosvetovo populárne a ženy veľmi dobre vedia prečo. Či už pre svoju partnerku vyberiete jednoduchý náramok, alebo ďalší korálik do zbierky, iste vám tento váš dar neodmietne. Šperky ale nie sú len Pandora. Vybrať si môžete aj z bohatej ponuky šperkov Tommy Hilfiger, ktoré rozhodne nie sú len pre mužov. Značka Paul Hewitt je taktiež známa pre svoje kvalitné a elegantné šperky. Ak však stále neviete, čo vybrať, môžeme odporučiť napríklad jednoduché a veľmi elegantné šperky Guess, ktoré ocenia predovšetkým praktickejšie dámy.

Už viete, čo svojej partnerke zaobstaráte? Ak nie, neváhajte preskúmať náš e-shop, na ktorom nájdete nielen inšpiráciu, ale možno aj váš vysnívaný dokonalý darček pre vašu partnerku.