Vianoce sú tu! Tipy na darčeky pre starých rodičov

  • MAGAZÍN
  • Vianoce sú tu! Tipy na darčeky pre starých rodičov

Vianoce sú tu! Tipy na darčeky pre starých rodičov

Vybrať tie správne darčeky pre vašich starých rodičov môže byť občas tvrdý oriešok. Nie všetci skôr narodení ocenia luxusné parfumy a hodinky, veľa z nich si naopak potrpí na striedmosť. Začítajte sa do nášho článku a nechajte sa inšpirovať ideálnym darčekom pre vašich starých rodičov.

Asi si hovoríte - čo jej vlastne pod ten stromček tento rok nadelíme? Máme pre vás klasické tipy, ktoré nikdy nezostarnú. Vyskúšajte pekné hodinky, voňavý parfum alebo luxusný šperk. Fantázii sa medze nekladú. Ale odkiaľ začať?

Hodinky sú stávka na istotu

Naši starí rodičia väčšinou už všetko majú, takže vybrať im niečo, čo nebude prekážať a z čoho budú mať radosť, nie je práve najjednoduchšia úloha. Do vášho plánu, ako obdarovať starých rodičov, môžu perfektne zapadnúť hodinky. Starký alebo starká iste ocenia krásny kúsok hodinárskej práce, ktorý vydrží.

Starkým sa iste budú páčiť jednoduché a elegantné hodinky Timex. Vo svojom portfóliu majú veľa rôznych designov, takže máte z čoho vyberať. Ani také Casia nie sú najhoršou voľbou - retro hodinky pristanú každému a u vášho starkého môžu vyvolať príjemnú dávku nostalgie. Starkej kúpte radšej niečo klasického, s čím bude šik. Daniel Wellington je jednoduchý a nadčasový, čo vaša stará mama iste ocení. Ani krásne švajčiarske hodinky Festina nie sú na zahodenie.

Parfumy sú pre starých rodičov ideálne 

Krásna vôňa pripomínajúca detstvo - aj také môžu byť parfumy. Kým starú mamu navrátia do mladých rokov, kedy nejednému mladíkovi lámala srdce, starý otec sa so správnym parfumom bude znova cítiť ako lev salónov. Parfum je skrátka dobrý Vianočný darček pre starých rodičov.

Pre starého otca vyberte decentnú vôňu, ktorú bude mať veľmi rád. Taká značka Dolce & Gabbana ponúkne nepreberné množstvo vôní, ktoré zaujmú aj ten najnáročnejší nos. Versace je tiež skvelá značka, pod ktorou nájdete voňavé parfumy presne pre vášho starého otca. Starej mame vyberte niečo z parfumov Dior. Progresívna značka určite zaujme a nezapadne v dave iných parfumov. Taktiež Hugo Boss ponúka veľké množstvo parfumov, ktoré vaše stará mama iste ocení. To pravé kúzlo sa ale skrýva v niche parfumoch. Darujte svojim starým rodičom skutočnú kvalitu, ktorá dlho vydrží. Stará mama iste ocení vône z parfumérie Amouage, starých otcov rozhodne nezamrzia parfumy Acqua di Parma.

Šperky nie sú iba pre mladých

Šperkom prarodičov neurazíš, naopak sa jedná o veľmi vhodný darček. Kým vaša stará mama bude z nových šperkov nadšená, Starý otec iste rád omladne s pomocou jedného jediného šperku. Šperky totiž majú tú moc, že pristanú každému a dokážu tiež omladiť ročníky skôr narodených.

Starej mame iste urobíte radosť s kúskami od značky Pandora. Len tie vedia vtlačiť tú správnu eleganciu každej dáme. Ani decentné šperky Cluse nie sú vôbec na zahodenie - v ponuke určite nájdete tie správne, ktoré vašu starkú potešia. Rosefield rozhodne nie je chybou, v jeho portfóliu nájdete šperky pre dámy, ktoré vedia, čo chcú. Starí otcovia nemusia zúfať, pretože so značkou Tommy Hilfiger omladnú raz dva. Elegantné kožené náramky pristanú mužom každého veku. Sector taktiež rozhodne nie je len pre mladých. Aj skúseným mužom vylepší outfit natoľko, že takmer okamžite o niekoľko rokov omladnú.

Už viete, čo svojim starým rodičom zaobstaráte? Ak nie, neváhajte preskúmať náš e-shop, na ktorom nájdete nielen inšpiráciu, ale možno aj váš vysnívaný dokonalý darček pre vašich prarodičov.