/ Parfémy / Dámske parfémy / Estee Lauder Modern Muse Chic

Estee Lauder Modern Muse Chic 30 ml

parfémovaná voda pre ženy

Značka : Estee Lauder Kolekcia: Modern Muse Chic
Kód: 78052

Parfémovaná voda Modern Muse Chic od značky Estee Lauder bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 30 ml vami vybraté vône.

  • nie je skladom

Popis Estee Lauder Modern Muse Chic

Estee Lauder Modern Muse Chic je novinkou roku 2014. Modern Muse Chic je silná, sebavedomá, inšpirujúca vôňa a rovnako ako všetky moderné ženy je všestranná. Vyjadruje rôzne aspekty ženskej osobnosti, ktoré v skutočnosti zachytávajú podstatu modernej ženskosti. Vôňa bola stvorená tak, aby zachytila ??pravú štýlovú ikonu. Jej filozofiou je: nebyť obyčajná! Byť trúfalá! Byť Modern Muse Chic!

Vôňa zachytáva podstatu Modern Muse Chic vďaka jedinečným kvetinovým a drevitým tónom. Unikátny kontrast kombinuje sofistikované kvety a šťavnaté ovocie, oproti zmyselným drevitým tónom, zachytáva dualitu jej charizmatickej osobnosti. Tento inovatívny koncept duálneho dojmu umožňuje ženám spojenie s touto vôňou skrze dva aspekty:

Svieži kvetinový tón - tento aspekt vône charakterizuje čistú ženskosť. Vrchný tón je tvorený jazmínom Sambac, ktorý sa mieša s kvetmi tuberózy a orientálnej ľalie s akcentom šťavnatej slivky a paliny.

Tón dreva - jej kreativita a štýlová individualita sú vyjadrené fascinujúcou kombináciou kašmírového a agarového dreva. Intenzívna zmes pačuli a tón ebenového dreva vytvárajú silnú príťažlivosť. Drevitý tón je zosilnený semišovým pižmom a vanilkou z Madagaskaru pre návykovú a neodolateľnú zmyselnosť.

Čítajte viac

Spýtajte sa odborníkov

Predtým než nám zavoláte, pozrite sa na odpovede na najčastejšie dotazy.

Tereza

vedúci zákazníckeho oddelenia
+421 220 909 833
Vianočná otváracia doba

  • Hlava

    palina, slivka 

  • Srdce

    jazmín Sambac, ľalia, tuberóza 

  • Základ

    agarové drevo, ebenové drevo, kašmírové drevo, labdanum, pačuli, pižmo, semiš, vanilka 


Hodnotenie našich zákazníkov

Vložiť recenziu k produktu Estee Lauder Modern Muse Chic parfémovaná voda pre ženy 30 ml


0 – najhoršie, 5 – najlepšie

Varianty Estee Lauder Modern Muse Chic