Festina

  • Festina

Máte vybrané 0 POLOŽIEK

Festina

Hľadáte kvalitné, moderné, odolné a pritom luxusné dizajnové náramkové hodinky? Potom ste tu správne! Značka Festina je totiž tou pravou voľbou. Festina je firma s viac ako storočnou históriou, ktorá vznikla roku 1902 vo švajčiarskom meste La Chaux-de-Fonds. Festina vystriedala veľké množstvo majiteľov a dlho hľadala svoje miesto na výslní. Napríklad roku 1935 bola spoločnosť predaná podnikateľovi Willy Burkhard von Wilhelmovi. Ten ju potom v roku 1975 odovzdal ďalej do rúk milovníka hodiniek George Ulmann. Ale ani pán Ulmann si Festina neponechal a tá putovala v roku 1984 ďalej, tentoraz ku Španielovi Miguelovi Rodriguezovi. A ten Festina dostal na to pravé hodinárske výslnie a urobil z nej celosvetovo známu značku.

Najväčší rozmach zažila Festina po zavedení quartzových strojčekov. Tento krok dostal hodinky Festina do všetkých kútov sveta a urobil je dostupnejšie aj v zámorí. V tej dobe spoločnosť našla záľubu v športe, čoho firma Festina skvele využila a svoje hodinky prispôsobila športovcom. Ako? Predovšetkým dizajn bol športovejšieho rázu a potom tiež funkcie a odolnosť hodiniek zaznamenali určité zmeny smerom k lepšiemu. Festina tiež sponzorovala tím Festina na slávnom cyklistickom závode Tour de France, dokonca po pretekách pomenovala celú jednu kolekciu svojich hodiniek, teda Festina Tour de France. Športové hodinky Festina pristanú na zápästí nielen športovcom ale aj podnikateľom a byznysmenom, sú vhodné do spoločnosti aj pre špeciálne príležitosti. V súčasnej dobe hodinky Festina skvele podčiarkujú charakter a osobnosť svojho nositeľa.

Pánske hodinky Festina sú originálne a v jednotlivých kolekciách je zastúpených viac dizajnových typov. Festina sa v žiadnom prípade neboja experimentovať s farbami a osobitnými prvkami, ktorými obohacuje kryty hodiniek. Samozrejmosťou je poctivé spracovanie a predovšetkým kvalitný materiál, z ktorého sú hodinky vyrobené. Ako už bolo uvedené v texte vyššie, hodinky od Festina si vyberú ako manažéri, tak športovci. Značka má čo ponúknuť aj normálnym smrteľníkom, ktorí hľadajú luxusné hodinky za rozumnú cenu.

Avšak pozor, Festina nie je len doménou mužov. Dámske hodinky Festina očaria aj nežné pohlavie. Nenájdete originálnejšie zladenie elegancie a športového dizajnu, než to, ktoré ponúkajú dámske hodinky Festina. Dámy určite ocenia hodinky, ktoré sú zároveň vkusným doplnkom a šperkom.

Filtrovať

Značka