Užite si mesiac plný lásky…

Užite si mesiac plný lásky…

Nevieme ako vy, ale my vnímame máj ako jeden z najpríjemnejších mesiacov v roku. Konečne môžeme ísť von „naľahko“, kochať sa pohľadom na rozkvitnuté stromy, ženy v sukniach a mužov v košeliach, a užívať si optimizmom a úžasnými vôňami nasýtený vzduch. Či už v ňom cítime jedinečnú jarnú sviežosť alebo luxusný parfém, máme zrazu oveľa lepšiu náladu, čo sa pozitívne prejavuje aj v nadväzovaní nových a prehĺbovaní súčasných vzťahov… Preto určite súhlasíme so zaužívaným označením mája – mesiac lásky – pretože dôkazov, že ním skutočne je, nachádzame veľa dnes a každý deň, všade okolo nás.

 

Keďže láska patrí k najkrajším ľudským emóciám, mali by sme si ju vážiť a ochraňovať ju ako ten najvzácnejší poklad. A vôbec nezáleží na tom, či milujete druhého človeka, svojho psa, svoju prácu, alebo naopak leňošenie, tanec, čítanie, šport, jedlo, nakupovanie, auto alebo cestovanie… Starajte sa o svoje veľké aj malé lásky, pretože len vďaka nim môžete prežiť skutočne plnohodnotný život.

Kto vás pobláznil?

 

Oslavujete 1. máj práve ako „lásky čas“? Potom už by ste sa mali začať obzerať po nejakej tej rozkvitnutej čerešni, aby ste mali kde pobozkať svoju milú. Nechcete predsa riskovať, že vám uschne… Ale čo ak žijete vo veľkom meste, kde na čerešňu nemáte šancu naraziť? Pobozkajte ju jednoducho pod akýmkoľvek rozkvitnutým stromom a nový príval energie jej dodajte zmyselným parfémom! V našej ponuke objavíte tie najžiadanejšie dámske parfémy plné skvostných kvetín, šťavnatého ovocia a cenného korenia. A pravé čerešňové kvety? Tie ukrýva napr. dámsky parfém Amour (od značky Kenzo) alebo Fleur de Parfum (od Chloé).

Ale nie všetci nadšene vítajú začiatok tohto mesiaca len preto, že „láska je vo vzduchu“. Nezabúdajme, že 1. máj rovnako oslavujeme ako sviatok práce! A ako lepšie osláviť prácu než oddychom?… Užite si, že časy prvomájových sprievodov sú už dávno preč. Nikam sa nežeňte, vyložte nohy a vychutnajte si úžasnú sladkú chuť ničnerobenia. Všetky darčeky vám dovezieme až domov.

 

Bezhranične milujete hodinky Michael Kors? Vďaka nám už nemusíte svoje city naďalej skrývať… Vyberte si z 300 dámskych aj pánskych modelov MK tie svoje, vysnívané. Veľkú časť pre vás máme (na oslavu) s výraznou zľavou. A čo viac? Ku každým hodinkám od nás ešte dostanete darček, dopravu zdarma a bezplatný doživotný pozáručný servis.

Aj Daniel Wellington vie, ako si získať náklonnosť žien i mužov… Aj keď klasické hodinky s koženým remienkom zažívajú celkovo svoje chvíle slávy, tie od DW im vládnu. Nechajte sa nimi očariť. Ich nákupom od nás teraz získate všetky už uvedené výhody.

Prezradíme vám jeden fakt: ženy majú citlivejší čuch ako muži. Nakupovanie kozmetiky, parfémov či čistiacich prípravkov je pro ne preto zábavou. Ale okrem toho krásne voňavé darčeky aj radi dostávajú. Takže ak chcete úprimne vyjadriť city svojej žene, povedzte jej to vôňou! A nezabúdajte, že aj váš parfém je pre ňu dôležitý… Buďte Boss!

Niektoré ženy si stúpajúcimi teplotami automaticky skracujú svoje vlasy. Časť z nich kvôli väčšiemu pohodliu, iné preto, že ich majú po zime zničené a nevidia iné riešenie… To je však škoda! S kvalitnou vlasovou kozmetikou im môžete vrátiť ich krásu a opäť si užívať obdivujúce pohľady. Doprajte svojím vlasom masku, olej, sérum alebo vlasovou kúru vyvinutú svetovými kaderníkmi. Uvidíte ten rozdiel.

L'OREAL