Najatraktívnejšie darčeky pre mužov

Najatraktívnejšie darčeky pre mužov

Hľadáte ideálny vianočný darček pre muža, ktorý nebudete musieť zasa vracať do obchodu? Chcete potešiť svojho partnera, člena rodiny alebo kamaráta? Vyberte mu niečo iného, ako obyčajne a nechajte sa inšpirovať. U nás Vám dobre poradíme. Ponúkame Vám na výber hneď niekoľko exkluzívnych možností. A aká je ta prvá? Skúste mu darovať pánske hodinky. Podobným darčekom určite nič nepokazíte. Je však potrebné najskôr zvážiť, o aký typ človeka sa jedná. Aký má vkus a čo ho baví?


Pánske hodinky

 

 

Hodinky od amerického módneho návrhára Michaela Korsa, sú ideálnym doplnkom pre každého muža, ktorý sa snaží zapôsobiť a dbá na svoj štýl. Elegantné analógové hodinky Michael Kors Lexington s oceľovým remienkom a guľatým ciferníkom, sú presne tou pravou ozdobou pri spoločenských akciách, ale taktiež aj pri bežných činnostiach.

Alebo zvolíte radšej športové pánske hodinky bezkonkurenčnej švajčiarskej kvality? Hodinky Festina Chronograph vhodne doplnia napr. každodennú jazdu na bicykli. Sú to štýlové a vodeodolné pánske hodinky, takže ľahký dáždik im určite neublíži, na potápanie do väčších hĺbin sa však nedoporučujú.

Pre spojenie odolnosti a elegancie si zasa zvoľte pánske hodinky Casio Edifice. Majú široký ciferník a nájdete v nich spoľahlivý quartzový strojček. Okrem toho, japonská presnosť je vyhlásená.

A pokiaľ túžite svojho obľúbenca obdarovať módnymi analógovými hodinkami s oceľovým remienkom a výrazným modrým ciferníkom, siahnite po pánskych hodinkách Tommy Hilfiger Trent.

Aké sú ďalšie možnosti? Čo by ste povedali na príjemnú pánsku vôňu?


Parfémy pre mužov

 

 

Korenisté vône Hugo Boss, často s podtónom citrusu, sú medzi mužmi veľmi obľúbené. Pristanú pánom všetkých vekových kategórií, takže určite nemôžete stúpiť vedľa. Skúste mu darovať obľúbenú pánsku toaletnú vodu Hugo Boss No.6 alebo mystickú esenciu Hugo Boss No.1.

Ak si prajete skôr niečo sofistikovaného v duchu luxusu, prikloňte sa k vôni, ktorá je ako stvorená do spoločnosti. K takej, ktorá mu dodá sebadôveru. Vyskúšajte Yves Saint Laurent Opium pour Homme.

Toaletná voda Versace Eros, nazvaná podľa syna bohyne lásky Afrodity, gréckym nábojom vyyložene srší. Má prehĺbiť túžbu a dokonalo doplní všetkých bádateľov a milovníkov záhad. Ich túžba po poznaní bude silnejšia a vôľa dosiahnuť vysoké ciele sa stane nezlomnou.


Kozmetika pre mužov

 

 

K darčeku pridajte ešte vhodný kozmetický prípravok. Produkty z rady Wella Professionals sú často vychválené vďaka svojej mimoriadnej kvalite. Nájdete medzi nimi šampóny, kondicionéry, ale napríklad aj vlasovú kozmetiku pre navrátenie prirodzenej farby vlasov alebo tonikum, ktoré účinkuje proti ich nadmernému vypadávaniu. A pre mužov, ktorí túžia po bezchybnom účese, môžete kúpiť modelujúcu pastu pre vytvorenie dokonalého štýlu.
A ak snáď Vášho príbuzného trápi rednutie vlasov, kúpte mu jednoduchú pomôcku: sérum L´Oréal Professionnel.


Voľba je čisto na Vás. Neváhajte dlho.


Pánske šperky

Preč sú doby, kedy šperky boli výsadou žien. Moderný muž dbá na svoj zovňajšok čím ďalej tým viac a súčasťou toho sú aj šperky. Na náušnice a náhrdelníky ale zabudnite. Vhodným pánskym šperkom sú náramky, väčšinou z kože. Tie dokážu oživiť mužské zápästia a vhodne doplniť napríklad hodinky. Stačí len vášmu partnerovi vybrať ten správny.

AKTUÁLNE: DOPRAVA ZADARMO NA VIAC AKO 3 500 PRODUKTOV! VIAC TU

AKTUÁLNE: DOPRAVA ZADARMO NA VIAC AKO 3 500 PRODUKTOV! VIAC TU

Vyhľadávam...
Vyhľadávam...
up